PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Pergamentka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na horním okraji obce Vítkovice v Krkonoších směr Rokytnice nad Jizerou, 20m od silnice. V bezprostřední blízkosti chaty je parkoviště s dostatečnou kapacitou. Vzdálenost od Jilemnice je 8 km, od Rokytnice na Jizerou 10km. Chata se nachází v blízkosti Skiareálu Aldrov a Vurmovka v nadmořské výšce přibližně 800 metrů nad mořem. Kousek od chaty je hned několik vleků. Hlavní hřeben Krkonoš je vzdálen přibližně 8km severně od chaty. GPS: 50°41'15.035"N, 15°31'6.922"E
Vybavení a služby
Chata nabízí ubytování pro skupiny i pro individuální návštěvníky. Do chaty se vchází přes lyžárnu, která v létě slouží jako úschovna kol, kočárků atd. V přízemí se nachází velká vybavená kuchyně(plynový sporák, trouba, mikrovlnka, 2 lednice, mrazák, rychlovarné konvice, kávovar a dostatečné množství nádobí). Přes chodbu se nachází jídelna a útulná společenská místnost s televizí, barem a sezením. Dále je zde 3x WC a 2x sprcha. V prvním patře se nachází 9 dvou-pětilůžkových pokojů (31 lůžek) a sociální zařízení a WC. Jeden 2lůžkový pokoj a jeden 3lůžkový pokoj mají vlastní sociální zařízení. Ve druhém patře se nachází další 3 pokoje (6 lůžek), sociální zařízení a WC. K dispozici je spousta stolních her, stolní fotbálek, ping-pong, stolní lední hokej. Pro případné promítání je nad barem k dispozici stahovací plátno. Internet v celé chatě zdarma. V létě je možné využít příjemné posezení na velké terase, děti mohou vyzkoušet dětské hřiště s pískovištěm nebo travnaté volejbalové hřiště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě jsou zde perfektní podmínky pro všechny lyžařské úrovně - od čtyřsedačkové lanovky na Aldrově, přes jednodušší vlek na Vurmovce až po vyloženě dětský malý vlek pro úplné začátečníky. Nedaleko chaty je spleť strojově upravovaných běžeckých tratí výborných jak pro klasiku, tak pro bruslení (cca 30 km nebo napojení na krkonošskou magistrálu). V létě je možné provozovat turistiku, každý den lze vyrazit na jiný výlet, odpočinout si při horské cyklistice, volejbalu nebo nohejbalu. Další služby: Projížďky na koních (2km), výroba ozdob v Poniklé (5km). 2 restaurace ve vzdálenosti 10 minut, Rezek 2km, Dvoračky 8km. Obchod 10 minut autem v Dolních Vítkovicích nebo v Jilemnici 8km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz