Chata Pecka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Pecka stojí v centru Pece pod Sněžkou, 100m od autobusového nádraží směrem k lyžařskému areálu, po levé straně hlavní ulice mezi hotelem Hvězda a Městským úřadem. Vlakem do Svobody nad Úpou a pak autobusem do Pece - 100m pěšky, autem až k chatě na vlastní parkoviště. Výhodná poloha pro výlety i lyžování.Doporučujeme pro skupinu rodin s dětmi či skupinu přátel pro útulné prostředí a nerušený pobyt.
Vybavení a služby
Chata je po úplné rekonstrukci zařízena ve stylu 50.-60.let (retro Brusel). Vlastní parkoviště mimo hlavní ulici, lyžárna, sušárna obuvi, 2-4lůžkové pokoje s lůžkovinami i povlečením. 1x 2-4lůž.apartmá s vlastní kuch.a soc.zařízením - velmi klidné. Topení ústřední - možnost přitápění v chladném létě. Dobře vybavená kuchyň pro vlastní vaření, sporák se sklokeramickou deskou a multifunční troubou, další 2plot.deska pro vaření, 2 lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač a nádobí všeho druhu. Utěrky a čisticí prostředky k dispozici. Společenská místnost s TV+rádio s CD přehrávačem - útulné posezení. WC+sprchy společné, teplá voda celý den. WC i na patře. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Venkovní posezení za chatou s možností využití ohniště a grilu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika v širokém okolí, výhodná poloha pro všechny směry výletů do okolí Pece. V zimě 100m k přibližovacímu vleku do hlavního lyž.areálu, zpět na chatu na lyžích. K dětským vlekům 300m. Lyžařská škola naproti chatě. Restaurace všeho druhu v blízkém okolí. Samoobsluha 200m. Sportovní areál s bazénem, posilovnou, saunou, squashem v hotelu Horizont - 300m. Tenisový kurt - 100m. Dětské hřiště - 100m. Bowling nedaleko. Lanovka na Sněžku cca 1km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz