Chata Pecka - Poloha, Služby, Okolí

Chata Pecka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Pecka stojí v centru Pece pod Sněžkou, 100m od autobusového nádraží směrem k lyžařskému areálu, po levé straně hlavní ulice mezi hotelem Hvězda a Městským úřadem. Vlakem do Svobody nad Úpou a pak autobusem do Pece - 100m pěšky, autem až k chatě na vlastní parkoviště. Výhodná poloha pro výlety i lyžování.Doporučujeme pro skupinu rodin s dětmi či skupinu přátel pro útulné prostředí a nerušený pobyt.
Vybavení a služby
Chata je po úplné rekonstrukci zařízena ve stylu 50.-60.let /retro Brusel/.Vlastní parkoviště mimo hlavní ulici, lyžárna,sušárna obuvi, 2-4lůžkové pokoje s lůžkovinami i povlečením.1x 2-4lůž.apartmá s vlastní kuch.a soc.zařízením-velmi klidné. Topení ústřední - možnost přitápění v chladném létě. Dobře vybavená kuchyň pro vlastní vaření, sporák se sklokeramickou deskou a multifunční troubou,další 2plot.deska pro vaření, 2 lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač a nádobí všeho druhu. Utěrky a čisticí prostředky k dispozici. Společenská místnost s TV+rádio s CD přehrávačem - útulné posezení. WC+sprchy společné, teplá voda celý den.WC i na patře. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Venkovní posezení za chatou s možností využití ohniště a grilu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika v širokém okolí, výhodná poloha pro všechny směry výletů do okolí Pece. V zimě 100m k přibližovacímu vleku do hlavního lyž.areálu, zpět na chatu na lyžích. K dětským vlekům 300m. Lyžařská škola naproti chatě. Restaurace všeho druhu v blízkém okolí. Samoobsluha 200m. Sportovní areál s bazénem, posilovnou, saunou, squashem v hotelu Horizont - 300m. Tenisový kurt - 100m. Dětské hřiště - 100m. Bowling nedaleko. Lanovka na Sněžku cca 1km.
TOPlist