PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Libela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Centrum obce Boží Dar, 200m od dětského centra Novako, 500m od sjezdovky Praha.
Vybavení a služby
Chata je definována jako turistická chata a tomu odpovídají dispozice. V přízemí je vstupní chodba a přezouvárna, společné sprchy, společné WC (rekonstrukce v roce 2016). Dále je v přízemí kuchyň (rekonstrukce v roce 2019), kde je trouba, MW trouba, myčka a dvě indukční plotny, dvě lednice, varné konvice, překapávač, toustovač. Jídelna a společenská místnost s TV a Wi-Fi. V 1.patře je 8 pokojů: 2x 1 manželská postel, 3x 1 manželská postel a 1 palanda, 1x 1 manželská postel a 1 postel, 1x propojený pokoj - 1 palanda a 1 manželská postel s vlastní koupelnou. Ve 2.patře jsou dva pokoje a v každém 4 palandy Na chodbě je kulečník. Chata má vlastní parkoviště.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je infocentrum s poštovním úřadem, obchod se smíšeným zbožím, půjčovny lyží, kol, koloběžek a dalším sportovním vybavením, dětské hřiště, dětská sjezdovka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz