Chata Kvítek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na úpatí Krkonoš nedaleko "Hrádečku", 8 km do Trutnova, 9 km do Janských Lázní, 18 km do Pece pod Sněžkou, 3 km na nové golfové hřiště nebo SKI areál (Mladé Buky). Parkováním v oploceném pozemku s možností využití garáže.
Vybavení a služby
V přízemí chaty se nachází společenská místnost s TV, Sat a jídelním koutem, v levé části objektu je kuchyň vybavená el. sporákem, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem a ložnice pro 3 osoby. Součástí přízemí je koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře se sníženým stropem se nacházejí dvě otevřené ložnice až pro 6 osob. Objekt je centrálně vytápěn, majitel bydlí cca 150m od objektu a zajišťuje dle přání klientů nápoje i občerstvení. Součástí objektu je velká zahrada s bazénem, venkovním posezením a krbem na grilování. Klient může dále využít malý sportovní areál (fotbal, volejbal, basketbalový koš, stolní tenis). Po dohodě s majitelem je možno půjčit horská kola, pobyt je možný i se psem. K dispozici je rovněž dětské hřiště (pískoviště, prolézačky,dětská trampolína).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupaní v okolí je možno v letním i zimním období v krytém i otevřeném bazénu v Trutnově, rekreačních střediscích Dolce a Peklo. Lyžování v celé oblasti Krkonoš, Pec pod. Sněžkou, Jánské Lázně, Žacléř, Špindlerův Mlýn, Mladé Buky.v dosahu několika km. Asi 3 km od objektu se nachází nové golfové hřiště s výhledem na panorama Krkonoš. Možnost výletů do okolí, např. Adršpachšské skály, ZOO Dvůr Králové, zámek Kuks, apod. Ve vzdálenosti 1km od objektu je možnost zahrát si Laser Games Sniper Valey v originálním prostředí zámku a podzámčí s celoročním provozem a 6km vzdálená nová bobová dráha 1,6km dlouhá rovněž v provozu celoročně.
TOPlist