Chata Kunc - Deštné v Orlických horách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Deštné v Orlických horách se nachází ve východních Čechách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Na chatu lze dojet autem, nebo autobusem do obce Deštné v Orl. horách. Od autobusové zastávky cca 1 km k chatě. U chaty je parkoviště pro 5 aut. V zimě jsou nutné sněhové řetězy, příjezd k chatě je prohrnován. Popis trasy od Prahy : Praha - Hradec Králové - Třebechovice - Dobruška - Kounov - Plasnice Z obce Plasnice sjíždět z kopce do obce Deštné. Po pravé straně, cedule - Hotel ALFA, po 100 m žlutá cedule - chata Kunc. GPS – 50°18´43.801´´ N, 16°20´22.836´´ E
Vybavení a služby
Ubytování je k dispozici ve 2x 4-lůžkových, 1x 5-lůžkovém a 1x 3-lůžkovém pokoji 2x WC, 2x koupelna. Stravování je samostatné v plně vybavené kuchyni. Vytápění je elektrické. Chata má vlastní zdroj vynikající pitné vody s atestem na kojeneckou vodu. V létě je možnost koupání v bazénu u chaty. Chata je plně vybavena, 2x TV, 2x SAT, 2x DVD, 2x MP3, grilování, lyžárna, pračka, sauna, JUKEBOX, WIFI. Možnost dodání sudového piva (chlazení k dispozici) Možnost objednání masáží profesionální masérkou, která přijede na chatu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Deštné v Orl. horách je středisko zimních sportů. K relaxaci můžete využít velké množství cyklistických a turistických tras nebo se kochat krásným výhledem na vrcholky hor. V Deštném se nachází krytý bazén Ideální místo pro sbírání hub a borůvek přímo v okolí chalupy. Přímo v Deštném stojí za pozornost především Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel, v blízkém okolí se soustředí nejatraktivnější místa Orlických hor - například přírodní rezervace Bukačka , horská Masarykova chata na Šerlichu a v údolí Bělé Šerlišský mlýn.
TOPlist