Chata Kamínek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Kamínek byla postavena na okraji šumavské obce Srní v roce 2010 jako dřevostavba. Má ideální polohu na poznávání Šumavy, cyklotrasy vedou přímo od chaty, běžky dle sněhu taktéž. Bobování u chaty na dlouhém kopci. Pro kočárky je zde dobrý terén, za chatou je málo frekventovaná cesta na dětská kola či odrážedla. Les pro houbaření je nedaleko.... V obci vám zpříjemní dovolenou místní obchod, restaurace, informační centrum s internetem, stálou expozicí a mnoha radami či typy na okolní výlety. V místním hotelovém komplexu je možno navštívit saunu, kuželkovou hernu, případně si zahrát tenis či stolní tenis. Ve středu obce se nachází zastávka autobusu, kterým lze procestovat či se přiblížit k šumavským lákadlům. V létě je možno přímo od chaty vyrazit na cyklostezky či na turistiku. V zimě běžkařské stopy upravované rolbou dle sněhu cca 200m od chaty, taktéž bobování na kopci vedle chaty. Doporučené výlety v okolí: Vchynicko-tetovský kanál, Oblík, Tříjezerní slať, Poledník, Prášolské jezero, výběh s vlky, řeka Vydra, prameny Vltavy, Březník, Hauswladská kaple...
Vybavení a služby
Chata je rozdělena na dvě samostatné ubytovací části – apartmány s vlastními oddělenými vchody a oddělenými terasami, což zaručuje dostatečné soukromí a pohodlí pro vaši dovolenou. Ke každému apartmánu náleží samostatně uzamykatelný prostor na úschovu sportovního materiálu (lyže, kola, atd.) APARTMÁN.č 1. je pro 6 osob, APARTMÁN.č 2. pro 5 osob, popř. lze pronajmout celá chata - 11 osob. Po dohodě je možné využít 2 přistýlky. APARTMÁN č. 1.je navíc oproti APARTMÁNU č. 2 vybaven krbovou vložkou, větším prostorem nejen v kuchyni a obývací části a dvěma WC. Je zařízen stylem "baby friendly", hrací koutek, hračky na doma i ven stoleček s židličkami, plastové nádobí pro děti atd... Oba apartmány jsou zařízeny stylem "baby friendly", hrací koutek, hračky na doma i ven stoleček s židličkami, plastové nádobí pro děti atd... Apartmány jsou plně vybaveny, v přízemí je předsíň, koupelna, WC a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V patře jsou dva pokoje s úložným prostorem, popř. s WC. Venku je u každého apartmánu oddělená terasa (pevným předělem) s posezením a grilem a vedle s ohništěm. V přední části chaty je kolárna a parkoviště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vybavení a služby: KUCHYŇ – myčka nádobí, lednice s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí, utěrky, mycí prostředky KOUPELNA – sprchový kout, ručníky, osušky, WC, topný žebřík OBÝVACÍ POKOJ – pohovka, jídelní stůl, SAT-TV, krbová vložka (ap. č.1), krbová kamna (ap. č.2), sušák na prádlo, náčiní na běžný úklid POKOJE – 1x dvojlůžko + 1x samostatné lůžko, úložné prostory, povlečení v ceně, protialergické přikrývky, osvětlení pro četbu (jsou možné i přistýlky) KOLÁRNA – zvlášť uzamykatelná část kolárny pro každý apartmán VENKOVNÍ TERASA - posezení, gril, vedle ohniště TOPENÍ – tuhá paliva - (krbová vložka či krbová kamna), přímotopné panely PARKOVIŠTĚ – celkem pro 4 auta DĚTI – hračky, po dohodě cestovní postýlka, jídelní stolička, pískoviště s hračkami DOMÁCÍ MAZLÍČCI – povoleni, nahlášení předem (připraven uvítací pamlsek) INFORMACE K DOVOLENÉ – možnost zapůjčení map, průvodců Šumavou...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz