Chata Jasan

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hledáte vhodné místo pro strávení aktivní či rodinné dovolené? Řešením pro Vás může být chata Jasan v Kořenově s cenou již od 90,- Kč/osoba/noc. Chata Jasan poskytuje ideální možnosti pro skupinu až 15-ti osob všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi (k dispozici 2 dětské postýlky), kterým nabízí nespočet sportovních možností, ale i relaxačních odpočinkových aktivit. Ve východní části Jizerských hor, leží obec Kořenov- “brána” nejvyšších hor, Krkonoš. Svojí polohou Kořenov nabízí snadnou dostupnost jak Jizerských hor tak Krkonoš. Proto ubytovaní v naší chatě poskytuje v létě ideální podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku a v zimě pro sjezdové lyžování, snowbording a běžky.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v 5-ti dvou až čtyřlůžkových ložnicích, s možností využití dvou postýlek pro kojence. Všechny ložnice jsou vybaveny novým masivním nábytkem - postele, skříně, noční stolky v dekoru borovice. Postele s matracemi typu boxspring. Moderně zařízená a vybavená kuchyň Vám poskytne dostatek prostoru pro kvalitní přípravu jídel. Součástí kuchyně je i jídelní kout s dřevěným stolem a lavicí se židlemi. A tak ani při vaření a času stráveném v kuchyni nemusíte být během Vaší dovolené sami. Pohodlí a odpočinek…to jsou jistě nejvýstižnější slova spojená s obývacím pokojem Chaty Jasan. Místnost je vybavena koženou sedací soupravou 3+2+1, kulatým konferenčním stolkem, LCD TV, DVD, kabelovou TV, rádiem s CD, krbovými kamny… a tak je přímo předurčena k lenošení nebo k posezení s přáteli se sklenkou vína u praskajícího ohně v krbových kamnech. Chata Jasan je vybavena tzv. “suchou” saunou s kapacitou 5 osob. U vstupu do sauny je relaxační kout s lehátky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace do 300m. Sportovní centrum do 700m. Zastávka autobusu do 100m. Les do 100m. Krytý bazén do 500m. Lyžařský areál do 700m. Běžecké trasy do 700m.
TOPlist