Poloha a dosažitelnost

Hledáte vhodné místo pro strávení aktivní či rodinné dovolené? Řešením pro Vás může být chata Jasan v Kořenově s cenou již od 90,- Kč/osoba/noc. Chata Jasan poskytuje ideální možnosti pro skupinu až 15-ti osob všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi (k dispozici 2 dětské postýlky), kterým nabízí nespočet sportovních možností, ale i relaxačních odpočinkových aktivit. Ve východní části Jizerských hor, leží obec Kořenov- “brána” nejvyšších hor, Krkonoš. Svojí polohou Kořenov nabízí snadnou dostupnost jak Jizerských hor tak Krkonoš. Proto ubytovaní v naší chatě poskytuje v létě ideální podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku a v zimě pro sjezdové lyžování, snowbording a běžky.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám ubytování v 5-ti dvou až čtyřlůžkových ložnicích, s možností využití dvou postýlek pro kojence. Všechny ložnice jsou vybaveny novým masivním nábytkem - postele, skříně, noční stolky v dekoru borovice. Postele s matracemi typu boxspring. Moderně zařízená a vybavená kuchyň Vám poskytne dostatek prostoru pro kvalitní přípravu jídel. Součástí kuchyně je i jídelní kout s dřevěným stolem a lavicí se židlemi. A tak ani při vaření a času stráveném v kuchyni nemusíte být během Vaší dovolené sami. Pohodlí a odpočinek…to jsou jistě nejvýstižnější slova spojená s obývacím pokojem Chaty Jasan. Místnost je vybavena koženou sedací soupravou 3+2+1, kulatým konferenčním stolkem, LCD TV, DVD, kabelovou TV, rádiem s CD, krbovými kamny… a tak je přímo předurčena k lenošení nebo k posezení s přáteli se sklenkou vína u praskajícího ohně v krbových kamnech. Chata Jasan je vybavena tzv. “suchou” saunou s kapacitou 5 osob. U vstupu do sauny je relaxační kout s lehátky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Restaurace do 300m. Sportovní centrum do 700m. Zastávka autobusu do 100m. Les do 100m. Krytý bazén do 500m. Lyžařský areál do 700m. Běžecké trasy do 700m.

Zpět


TOPlist
  Chata Jasan Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Jasan
Ceník ubytování a stravování