Poloha a dosažitelnost

SKUPINOVÉ SLEVY PRO TÝDENNÍ POBYTY NE-NE: nad 15 osob -10%; nad 25 osob -15%; nad 35 osob -20%. Kratší a SO-SO dohodou. DĚTSKÉ SLEVY: do 3 let - 100% do 10 let - 50% do 15 let - 25 % Díky své poloze přímo na sjezdovce Idyla nabízí Chata Idyla výborné podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování. Sjezdovka Idyla nabízí vhodné podmínky pro děti a středně pokročilé lyžaře. Nároční lyžaři mohou využít vleku Idyla k dopravě do hlavního lyžařského areálu – ke sjezdovce Protěž. GPS: 50.6354500N, 15.7795819E, N 50° 38.12700', E 15° 46.77492'

  Vybavení a služby

Chata nabízí ubytování v 2 až 6-ti lůžkových pokojích o celkové kapacitě až 60 lůžek. Všechny pokoje mají umyvadlo s tekoucí teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné. Příjemné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti s televizí nebo v baru. Snídaně podáváme přímo v chatě, polopenzi či plnou penzi lze objednat v přilehlém hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Sjezdové lyžování, snowboard, běžky, boby (www.cerna-hora.cz). V blízkosti krytá sportovní hala, 2x krytý bazén pro veřejnost, posilovna, sauna, masáže atd.. V létě minigolf, tenis apod. Přímo u chaty je 400m dlouhý lyžařských vlek s návazností na celý ski areál Černá hora. Všechny sjezdové tratě se denně upravují, můžete využít služeb blízké lyžařské školy, dětské lyžařské školky s vlastním vlekem a možností celodenní péče a půjčoven lyžařského vybavení. V okolí jsou upravované běžecké tratě. Chata Jiřinka je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety a denní túry do blízkého i vzdálenějšího okolí: Černá hora, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Trutnov, Vrchlabí, Adršpach, Dvůr Králové n.L., v létě též koupaliště Dolce a Čistá atd. Pěší turistika ovšem zdaleka není jedinou možností, Krkonoše poskytují ideální terén pro horská kola, v blízkosti penzionu Idyla je hřiště minigolfu, tenisové a volejbalové kurty, tělocvična, bazén, sauna, lanový park.

Zpět


TOPlist
  Chata Idyla Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Idyla
Ceník ubytování a stravování