Chata Eliška - Poloha, Služby, Okolí

Chata Eliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Eliška se nachází v obci Příkrý na spojnici mezi městy Vysoké nad Jizerou a Semily. Chata je umístěna v klidné části obce, v čisté přírodě u lesa. Má velmi výhodnou polohu jak pro letní, tak zimní aktivity. Dovolenou u nás můžete využít jak aktivně, tak pasivně. Turistika, cykloturistika, sporty na multifunkčním hřišti s umělým povrchem), houbaření, výlety do okolí - např. Bozkovské jeskyně (2km), koupání (koupaliště Železný Brod), lyžování (místní sjezdovka cca 200m, Vysoké nad Jizerou cca 8km), běžkařské stopy v místě.
Vybavení a služby
Chata má kapacitu 5 osob. Přízemí - chodbička, koupelna s WC a sprchovým koutem, jídelna s kuchynským koutem a krbovými kamny, obývací ložnice (manželské dvoulůžko), v podkroví pokoj se 3 samostatnými lůžky. Lyžárna, samostatné kryté stání. K dispozici je - plné kuchyňské vybavení, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, překapávač, el.vařič, TV, rádio, gril,pískoviště. Nová krbová kamna, sušák.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V obci - autobusové spojení, obchod, restaurace, telefon, projížďky na koních, multifunkční hřiště s umělým povrchem (vlastní náčiní).
TOPlist