Chata Bystré

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Bystré má příjemou polohu v údolí potoka na okraji stejnojmenné obce u koupaliště v podhůří OH. Cca 10 km je vzdálené Nové Město nad Metují, do Dobrušky je to cca 8 km. Sjezdovky v Sedloňově a v Deštném jsou vzdálené 5 a 9 km. Přehrada Rozkoš u Jaroměře je vzdálena 18 km. Příjezd: Hradec Králové - Třebechovice - Opočno- Dobruška - směr na Deštné v Orlických horách - přes obce Provoz, Bačetín - odbočit doleva na Bystré (3km). Autobusem přes Hradec Králové směr Dobruška nebo Nové Město nad Metují, vlakem do Dobrušky a dále autobusem směr Deštné.
Vybavení a služby
Kapacita: 5 pokojů po 4 lůžkách (s lůžkovinami a povlečením). Každý pokoj má lednici, předsíňku s vestavěnými skříněmi. V objektu je společná kuchyně s jídelní částí. Kuchyně je kompletně vybavená - sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, veškeré nádobí, velká lednice, mrazák. Z kuchyně je přístup na terasu s ohništěm a pískovištěm pro děti. K dispozici je sklad na lyže, kola a sportovní potřeby. Ve skladu je pro navštěvníky - zahradní nábytek a zahradní gril. Chata má terasu a vlastní parkoviště. Topení je elektrické. V objektu je herna pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Vhodné pro turistiku, cykloturistiku, nordic walking. Místní koupaliště a sportovní areál jsou vzdáleny 100m. U koupaliště je nově otevřen kiosek s občerstvením s příjemným venkovním posezením i v nepříznivém počasí. V Dobrušce - krytý bazén a koupaliště s vyhřívanými bazény, fitness, sauna. V Novém Městě je bowling, krytá sportovní hala. V Dobřanech (5km) motokrosové závodiště. V okolí zámky - Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod, přehrada Rozkoš, Babičinno údolí, vojenská pevnost Dobrošov, turistický přechod do Polska u Masarykovy chaty v Deštném.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz