Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na okraji obce, 500m od centra, na svahu kopce Špičák. Dostupná je po asfaltové silnici, posledních 80m je štěrková cesta. Parkování u chaty, v zimním období 80m od chaty. Poloha chaty zaručuje jeden z nejhezčích výhledů na panorama Velké Deštné a hřebene Orlických hor.

  Vybavení a služby

Přízemní apartmán, kapacita 7 osob s možností 1 přistýlky, nádherný výhled na panorama hor. Po rekonstrukci v roce 2013/14. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV a herním stolkem, WIFI zdarma. 2 dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a 1 třílůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, sklep pro ukládání lyží nebo kol, terasa s posezením a ohništěm nebo zapůjčujeme gril. Pro rodiny s dětmi máme i dětskou postýlku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Sjezdovka na Špičáku 200m, sjezdovky Sport Profi 1500m, běžecké stopy 700m, jízdy na koních 1500m, půjčovna horských kol, koloběžek, lyží, čtyřkolek 700m, lanový park 1200m, terénní káry a rybolov 2000m. Restaurace a bar 600m, autobusová zastávka 700m, obchod s potravinami 700m.

Zpět


TOPlist
  Chata Bludička Deštné v Orlických horách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Bludička
Ceník ubytování a stravování