Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na začátku Obřího dolu, u dolní stanice lanovky na Sněžku, pod okny šumí jezy horské říčky Úpy. Centrum Pece a autobusové nádraží je vzdáleno asi 1500m a přibližně 1km se nachází centrální parkoviště. Parkování není z důvodu národního parku umožněno přímo u chaty. Auto lze nechat na centrálním parkovišti nebo v garážích či na odstavném parkovišti patřící chatě (300m vzdálené). Odvoz zavazadel bezplatně zajištěn po telefonickém ohlášení.

  Vybavení a služby

Horská chata je provozována celoročně s možností stravování formou polopenze. Snídaně je kontinentální, večeře se podává výběrem dvou jídel. Všechny pokoje (1-5 lůžkové) jsou standartně vybaveny, včetně soc. zařízení (WC + sprcha), je možno zapůjčit televizi na pokoj (nutno uvést při objednání). Stylově zařízena restaurace s barem a společenská místnost s TV a satelitním příjmem je Vám plně k dispozici. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké. Celoročně je možné využívat za poplatek venkovní vířivku, pro děti je v létě k dispozici zdarma venkovní bazén, v zimě je v provozu vlastní vlek (poma cca 200m). Na chatě je možné zapůjčit horská kola, stolní tenis, ruské kuželky a další sportovní vybavení.

  Rekreace a služby v okolí

Jarní a podzimní měsíce jsou s ohledem na nižší ceny vhodné pro ozdravné pobyty nebo školy v přírodě, podniková školení, soukromé oslavy s možností grilování. V blízkosti chaty (cca 50m) se nachází tenisový kurt (100,- Kč/hod), bowling (250,- Kč/hod). Plavecký bazén a fittness centrum je nejbližší v hotelu Horizont (1,5km). Na objednání možné masáže. Lyžařský areál Ski Aréna Krkonoše je snadno dosažitelný zdarma ski busem. V Peci se nachází množství lyžařských škol a půjčoven.

Zpět


TOPlist
  Chata Betyna Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Betyna
Ceník ubytování a stravování