Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na začátku Obřího dolu, u dolní stanice lanovky na Sněžku, pod okny šumí jezy horské říčky Úpy. Centrum Pece a autobusové nádraží je vzdáleno asi 1500m . Své vozidlo můžete parkovat na odstavném parkovišti patřící chatě (300m vzdálené). Zavazadla si můžete sami vyvézt a následně odvézt na zvláštní povolení, které rádi vystavíme. Jinak odvoz zavazadel je bezplatně zajištěn po telefonickém ohlášení.

  Vybavení a služby

Horská chata je provozována celoročně s možností stravování formou polopenze. Snídaně je formou bufetu, večeře se podává výběrem dvou jídel. Všechny pokoje (1-5 lůžkové) jsou standartně vybaveny, včetně soc. zařízení (WC + sprcha). Stylově zařízena restaurace s barem, společenská místnost s TV a satelitním příjmem a kulečník a šipky jspu Vám plně k dispozici. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké. Celoročně je možné využívat za poplatek saunu, pro děti je v létě k dispozici zdarma trampolína, dětské hřiště se skluzavkou a v zimě je v provozu vlek (poma cca 200m). Na chatě je možné zapůjčit horská kola, stolní tenis, ruské kuželky a další sportovní vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Jarní a podzimní měsíce jsou s ohledem na nižší ceny vhodné pro ozdravné pobyty nebo školy v přírodě, podniková školení, soukromé oslavy s možností grilování. V blízkosti chaty (cca 50m) se nachází tenisový kurt či kluziště (100,- Kč/hod), bowling (250,- Kč/hod). Plavecký bazén a fitness centrum je nejbližší v hotelu Horizont (1,5km). U chaty je lyžařský vlek poma(cca 200m) s uměle zasněžovanou a denně upravovanou sjezdovkou. Lyžařský areál Ski Aréna Krkonoše je snadno dosažitelný zdarma ski busem. V Peci se nachází množství lyžařských škol a půjčoven.

Zpět


TOPlist
  Chata Betyna Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Betyna
Ceník ubytování a stravování