Poloha a dosažitelnost

Chata leží na okraji malé vesničky Běleč nad Orlicí v Královehradeckém kraji ve východních Čechách. Chata stojí na klidném tichém místě místě na kraji lesa. Vesnička Běleč nad Orlicí leží asi 5km od Hradce Králové.

  Vybavení a služby

Vybavená kuchyňka (el. sporák, lednička, kávovar), obývací pokoj s BTV-SAT a krbovými kamny, 2 ložnice (1/4, 1/2), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení na tuhá paliva, balkón. Volné prostranství, terasa s posezením, bazén 4x1,5m, ohniště s posezením, zahradní nábytek, gril. Parkování u objektu, domáci zvíře za poplatek. Pronájem objektu pouze od května do října.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V místě se nachází pošta, rybník, jako stvořený ke koupání, 2 restaurace s vlastním pivovarem. Nejkrásnější je zde však okolní příroda, která přímo vybízí k dlouhým procházkám po okolí, např. do Třebechovic pod Orebem, kde se můžete podívat na krásný a vyhlášený historický betlém, nebo se můžete vykoupat v třebechovickém Aqua parku s tobogány. Také nedaleký zámek v Opočně je krásnou historickou vzpomínkou a určitě stojí za Vaši pozornost. Jestliže jste alespoň trochu sportovně založení můžete navštívit asi 1km vzdálený ranč, kde se dá vyzkoušet jízda na koni, případně se jen tak občerstvit ve zdejší venkovní restauraci.

Zpět


TOPlist
  Chata Běleč nad Orlicí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Běleč nad Orlicí
Ceník ubytování a stravování