TOPlist

Horská chata Balada Bedřichov, Hraničná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha a dosažitelnost: 15 min Liberec, 12 min Jablonec nad Nisou, 60 min Praha. Parkování přímo u chaty v létě i v zimě zdarma. Popis: horská chata BALADA leží uprostřed Jizerských hor - v chráněné krajinné oblasti. Rekreační středisko Bedřichov okouzluje svou polohou, výhledy a rozhledy v malebné a členité horské krajině. V zimě je nástupem na cca 150km upravovaných běžeckých tratí. Na sjezdových tratích se využívá technického zasněžování a v nabídce je i večerní lyžování. V létě převládá turistika, cykloturiskika, tenis, plavání, jízda na koních a bobové dráze. V Bedřichově se každoročně konají světoznámé cyklistické a běžecké závody.
Vybavení a služby
Chata budova BALADA "A" apartmány: společenská místnost s dětským koutkem, krbovými kamny, velká kuchyně pro skupinové vaření, kolárna, lyžárna, sušárna, sauna - možnost přímého výstupu ze sauny do sněhu, odpočívárna, herna, velká zahrada s dětským hřištěm, posezením na terase, otevřeným ohništěm a grilem. Domácí zvířata povolena. Apartmány mají vlastní zařízenou kuchyň s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, TV/SAT, koupelnu se sprchou a WC. Apartmán č.2,3,4 má i podkrovní místnost s dřevěnými schůdky s možnostní variantního spaní. BALADA "A" apartmány: Apartmán č.1: 2 osoby; Apartmán č.2: 2 až 4 osoby (2/+2 studio s podkrovím); Apartmán č.3: 2 až 5 osob (2/+3 studio s podkrovím); Apartmán č.2: 4 až 8 osob (2+2/+3+1 studio s podkrovím). Chata-budova BALADA "B" pokoje se pronajímá: a) polovina chaty pro 7-11 osob; b) polovina chaty pro 11-14 osob; c) celá chata s kapacitou 25 lůžek. Vybavení: společenská místnost s dětským koutkem, krbovými kamny, velká plně vybavená kuchyně s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, pro skupinové vaření, kolárna, lyžárna, sušárna, salonek/herna, velká zahrada s hřištěm, posezením na terase, zastřešeným grilem pod terasou, otevřeným ohništěm. Domácí zvířata povolena. Dva a dva pokoje mají vždy vlastní koupelnu se sprchou a WC. BALADA "B" polovina chalupy pro 7-11 osob: Pokoj č.1: 3 osoby (1x jednolůžko, 1x manželská postel); Pokoj č.2: 4 osoby (2x jednolůžko, 1x manželská postel); Podkroví: 4 osoby (2 lůžka + 2 lůžka); 1x koupelna se sprchou, 1x WC. BALADA "B" polovina chalupy pro 11-14 osob: Pokoj č.3: 5 osob (3x jednolůžko, 1x manželská postel); Pokoj č.4: 9 osob studio (dole: 1x čtyřlůžko, 1x manželská postel, nahoře podkrovní místnost s dřevěnými schůdky a variantním spaním 1x dvoulůžko, 1x jednolůžko); 1x koupelna se sprchou, 1x WC. Služby: stravování pro celé skupiny (snídaně, nebo polopenze) Služby: zajištěný teambuilding pro firmy, outdoorový program na míru i s průvodcem, školení v oblasti managementu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Vybavenost: obchody, restaurace, lyžařské školy, půjčovny kol, lyží, bowling, tenisové kurty, volejbalové hřiště, koupaliště, přírodní jezero, bobová dráha, čtyřkolky, vyjížďky na koních, v dosahu největší aquapark v Čechách, servis na kola a lyže, rozhledny, muzea, památky, divadla, kina.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz