PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Adina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
CHATA Adina na vás čeká mezi zahrádkami v krásném historickém městečku Jistebnice, nedaleko Tábora v Jihočeském kraji. Severně od Jistebnice se rozkládá přírodní park Jistebnická vrchovina, jehož součástí je i Javorová skála, nejvyšší bod Táborska - 722,6m n.m. V okolí je nádherná zvlněná krajina, průmyslem nedotčená, nabízející bezpočet vycházek. V zimě můžete vyrazit zalyžovat si na sjezdovku Monínec- 8km, nebo pro menší děti na Hůrku, - 2km, v létě si pro změnu zaplavat v nedalekém rybníku na koupání, nebo vyjet si do Veselí do zatopených pískoven, pro výlety na kole je tu pestrá nabídka celodenních tras, kterých je tady nepřeberně...
Vybavení a služby
Chata Adina má oplocený pozemek, na kterém je k dispozici zahradní domek, můžete zde uskladnit kola, lyže a jiné sportovní náčiní. Chata je nekuřácká. Povlečení a ručníky jsou zahrnuty v ceně ubytování. K dispozici v zimním období zde máte krbové dřevo a kůrové brikety pro pohodové večery u krbu, v celém přízemí jsou vyhřívané podlahy. Vybavení kuchyně: Mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar - Nespresso, lednice, pomalý hrnec pro pomalé zdravé vaření bez tuku, rýžovar, remoska. Na zahradě nechybí ani bylinky, které jsou vám k dispozici. Na náměstí se nacházejí dvě restaurace - pivnice, dobrá pekárna, samoobsluha Coop a také vietnamské potraviny, kde najdete vše potřebné a mnohem víc. V domě je k dispozici internet a TV - Skylink.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Monínec - Čertovo břemeno - Bechyně - Tábor - Tábor Zoo - Klášter Milevsko - Orlík - Zvíkov - Červená lhota- Svatá hora Příbram - Blaník, atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz