Poloha a dosažitelnost

Nabízíme sezónní ubytování ve dvou samostatných stylových ROUBENKÁCH na krásné POLOSAMOTĚ nedaleko zříceniny HRADU TROSKY v samotném CENTRU ČESKÉHO RÁJE. Oba objekty pocházejí z 19. století. Jsou velmi pěkně zařízené po nedávné rekonstrukci. První objekt má celkovou kapacitu 12 lůžek + 3 možné přistýlky. Druhý objekt je 7 lůžkový + 1 možná přistýlka.

  Vybavení a služby

Vybavení chalup V prvním objektu, Roubence, jsou k dispozici 4 ložnice (2/2, 2/4), 3 koupelny s WC a sprchovým koutem (2x bojler 120 l), dále 2 vybavené kuchyňky (el. varné desky - 4-plotýnková, 2-plotýnková, 2 lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, přenosná trouba, rychlovarná konvice, kávovar dále běžné vybavení). Vytápění je možné el. přímotopy, ve 4-lůžkové ložnici kamny na dřevo. Druhý objekt, Vejměnek, má 2 ložnicemi (1/3, 1/4), koupelnu s WC a sprchovým koutem (bojler 120 l), kuchyni (el. varná deska 4-plotýnková, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dále běžné vybavení). Vytápění je možné el. přímotopy. Každý objekt má k dispozici přenosný gril a venkovní sezení. K dispozici je také pergola se zastřešeným sezením a udírnou. Na oploceném dvorku se nachází zázemí pro děti - pískoviště s hračkami, trampolína, síťovka a houpačka. Na dvůr volně navazuje přírodní neoplocený pozemek s lavičkami a ohništěm. Parkování je neoplocené, u chalupy (po dohodě na oploceném dvorku). Kola je možné uskladnit v uzamykatelné stodole. Objekty jsou nekuřácké!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

skalní města: Apolena, Hruboskalsko, Prachovské skály, Kozákov zámky a hrady: Hrubá Skála, Humprecht, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Sychrov, Trosky, Kost, Valečov, Frýdštejn, Vranov, za návštěvu stojí i vzdálenější Dětenice a Loučeň lidová architektura: Dlaskův statek, Kopicův statek, dřevěná zvonice v Rovensku pod Troskami zábavní areál: Šťastná země, lázně Sedmihorky, ZOO a botanickou zahradu v Liberci, Bozkovské dolomitové jeskyně Koupání: rybník Nebákov, Bažantník, Jinolické rybníky, koupaliště v Sobotce, v Jičíně tenisové kurty: Hrubá Skála rybaření:Jinolické rybníky

Zpět


TOPlist
  Chata Adélka Troskovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Adélka
Ceník ubytování a stravování