Poloha a dosažitelnost

Popis cesty: Jilemnice, směr Vítkovice, v Dolních Štěpanicích odbočit doprava směr Benecko, za prodejnou SKALKA na Benecku odbočit doleva/ je tam zákaz vjezdu s povolením OU, v lese odbočit doprava, po 150m na levé straně zaparkovat. 4.objekt po levé straně, Benecko - RYCHLOV - č.p.33.

  Vybavení a služby

OBÝVACÍ POKOJ: TV + satelit, plně funkční krb(!!! který je možno využívat!!! suché dřevo vždy připraveno, k dispozici i sekera), JÍDELNÍ KOUT: stůl,lavice,čtyři židle, DALŠÍ VYBAVENÍ: gauč,křeslo a malý konferenční stolek,šatní skříň,šuplíková komoda,velké okno přímo s výhledem do krásné přírody. BALKÓN-terasa//na které se nádherně relaxuje a užívá čerstvého vzduchu//, PLNĚ VYBAVENÁ KUCHYŇ:dřez teplá studená voda,plynová vařící deska 2 plotýnky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar,lednice, potřebné nádobí; LOŽNICE - 2 o 4lůžkách + 1 PŘISTÝLCE /1/2 + 1/2+1/, lůžka mají přikrývky/povlečení možno zapůjčit/ u lůžek jsou malé lampičky , TV + DVD,BALKÓN-TERASA 2,. Masivní venkovní posezení,slunečník, ohniště s posezením, přenosný zahradní gril, velká udržovaná zahrada// vhodná na jakékoli sportovní vyžití. SOCIÁLNÍ VYBAVENÍ: sprchový kout,umyvadlo,toaleta. CHATA JE NA VELMI KLIDNÉM MÍSTĚ.Parkování na pozemku 10m od vchodu do objektu. CENTRUM:dostupné do 400m /obchody,wellnes programy,lyžařské středisko/ Energie: chata je vytápěna plynem,elektřina pouze na svícení a ohřev vody

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Sportovní a rekreační středisko Benecko se nachází ve středních Krkonoších v nadmořské výšce 750-1000m n.m. Půjčovny sportovního vybavení v zimě se školami pro výuku lyžování a snowboardingu, diskotéka, bowling s kulečníkem a hracími automaty, pošta, market se smíšeným zbožím, obchod se sportovní výzbrojí a výstrojí a suvenýrů, holič/kadeřník, pedikůra, manikůra. LETNÍ SEZÓNA- turistika a cyklo turistika (zastávka Krkonošského cyklo bus nedaleko objektu). ZIMNÍ SEZÓNA - upravené, zasněžované sjezdovky Ski areálu Benecko (www.skiareal-benecko.cz) obtížnosti modrá a červená s večerním lyžováním jsou v těsné blízkosti - sedačková lanovka, 9 vleků, zasněžovaná sjezdovka s vlekem pro nejmenší, přírodní kluziště, projížďky na saních s koňským nebo psím spřežením. Upravované běžecké tratě s napojením na Krkonošskou magistrálu.Ideální místo pro rodinou rekreaci jak v letních tak i v zimních měsících.

Zpět


TOPlist
  Chata 33 Benecko, Rychlov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata 33
Ceník ubytování a stravování