Chata 33

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Popis cesty: Jilemnice, směr Vítkovice, v Dolních Štěpanicích odbočit doprava směr Benecko, za prodejnou SKALKA na Benecku odbočit doleva, v lese odbočit doprava, po 150m na levé straně zaparkovat. 4.objekt po levé straně, Benecko - RYCHLOV - č.p.33.
Vybavení a služby
OBÝVACÍ POKOJ: TV + satelit, plně funkční krb(!!! který je možno využívat!!! suché dřevo vždy připraveno, k dispozici i sekera), JÍDELNÍ KOUT: stůl,lavice,čtyři židle, DALŠÍ VYBAVENÍ: gauč,křeslo a malý konferenční stolek,šatní skříň,šuplíková komoda,velké okno přímo s výhledem do krásné přírody. BALKÓN-terasa: na které se nádherně relaxuje a užívá čerstvého vzduchu posezení. PLNĚ VYBAVENÁ KUCHYŇ: dřez, teplá studená voda,plynová vařící deska 2 plotýnky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar,lednice, potřebné nádobí; LOŽNICE: - 2 o 4lůžkách + 1 PŘISTÝLCE (1/2 + 1/2+1), lůžka mají přikrývky/povlečení možno zapůjčit/ TV + DVD, BALKÓN-TERASA 2,. Masivní venkovní posezení,slunečník, ohniště s posezením, přenosný zahradní gril, velká udržovaná zahrada// vhodná na jakékoli sportovní vyžití. SOCIÁLNÍ VYBAVENÍ: sprchový kout,umyvadlo,toaleta. CHATA JE NA VELMI KLIDNÉM MÍSTĚ.Parkování na pozemku 10m od vchodu do objektu. CENTRUM:dostupné do 400m /obchody,wellnes programy,lyžařské středisko/ Energie: chata je vytápěna plynem,elektřina pouze na svícení a ohřev vody

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzdušné lázně v Krkonoších, to je Benecko v nadmořské výšce okolo 900 metrů. Úžasné výhledy a pobyt v přírodě - Krkonošském národním parku. Díky své unikátní poloze se Benecko nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý horský vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce. Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi jak v zimě, tak i v létě. Zimní sezóna: Velké množství sjezdového lyžování včetně večerního (13 vleků),běžeckých tratí,sáňkování,snowtubing,wellness, bowling,paintball...samozdřejmostí jsou lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení včetně DĚTSKÉHO PARKU. Letní sezóna: turistika, cyklo turistika (Květen až září jezdí přes Benecko cyklobusy), tubing a horské káry, golf, In-line stezka, koloběžková dráha, geocaching , vyjížďky na koních, dětské zoo hřiště a v neposlední řadě oblíbená Lufťákova stezka- ideální rodinná procházka plná zábavy. Samozdřejmostí jsou i půjčovny kol a koloběžek. Letní i zimní sezóna: Nepřeberné množství výletů do okolí Vrchlabí cca 13km, Horní Mísečky cca 7km, Špindlerův Mlýn cca 26km, Jilemnice 7km kde je krytý bazén. Vyybavenost Benecka: restaurace, obchod, pošta, informační středisko, kavárny, půjčovny ,fitness, herna, disco,
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz