Chalupa Za pecí - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Za pecí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží v centru obce Zdobnice 100m od lyžařských vleků. Příjezd z Rychnova nad Kněžnou 17km. Chalupa je vzdálena 2km od hřebene Orlických hor po kterém vede Jiráskova stezka. Obec leží přibližně ve stejné vzdálenosti mezi středisky Deštná a Říčky v Orlických horách.
Vybavení a služby
Chalupa s kapacitou 23 lůžek je vytápěna tepelným čerpadlem. V přízemí je 1 čtyřlůžkový pokoj, v podlaží jsou 2 čtyřlůžkové, 2 třílůžkové a 1 pětilůžkový pokoj.Velké obytné kuchyni dominuje pec s lůžkem na lenošení. V přízemí je k dispozici vinárna s krbem. V objektu jsou dvě koupelny a čtyři WC,. Kuchyně v přízemí a podlaží jsou vybaveny veškerým potřebným nádobím, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a elektrickým sporákem.K dispozici je automatická pračka. V chalupě je možné zahrát si šipky,kulečník a v letním období koupání v bazénu a opékání u venkovního krbu.Pro hosty chalupy je k dispozici finská sauna s odpočívárnou.Pro děti je na travnaté ploše pískoviště, houpačky, skluzavka, dřevěné domky s malou horolezeckou stěnou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z oken pokojů se nabízí pohled na dolní stanici lyžařských vleků SKI CENTRA Zdobnice, které nabízí kromě jízdy na vleku i standartní nabídku služeb jako je půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola s dětským provazovým vlekem, občerstvení a dětský koutek. V letním období je prostředí zejména vhodné pro cykloturistiku s množstvím značených tras. Pěší túry nabízejí krásné procházky s možností houbaření a sběrem borůvek. Koupání je možné v bazénu u chalupy, nebo na přehradě Pastviny (18km), Rozkoš (30km). V obci je možnost stravování v několika restauracích s širokým výběrem jídel.
TOPlist