Poloha a dosažitelnost

Chalupa Za Humny získala ocenění „Nejlepší venkovský penzion“ v konkurenci 6.240 penzionů v ČR! Užijte si atmosféru bydlení našich babiček v romantické chalupě v srdci Vysočiny. Nově vybudovanou chalupu na krásném klidném místě v centru chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů jsme vyladili do posledního detailu – lidovou architekturu doplňuje dřevěný interiér a stylové doplňky. Pro získání lepší představy o naší chalupě se podívejte na krátké video zde: https://youtu.be/18gaKcY5fdk

  Vybavení a služby

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 20 osob v celkem 5 ložnicích. Ložnice a pokoje: • žlutý pokoj přízemí 3 lůžka + přistýlka • modrý pokoj přízemí 3 lůžka + přistýlka • červený pokoj podkroví 2 lůžka + dětská postel • růžový pokoj podkroví 3 lůžka + přistýlka • zelený pokoj podkroví 4 lůžka + přistýlka. Všechny pokoje mají LED TV, připojení k internetu (pevné i WiFi) a vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. U chalupy je velká oplocená zahrada s dětským hřištěm, ohništěm a krytým posezením s grilem. Zázemí pro bezpečné uschování kol i lyží. Parkování přímo u objektu, snadná dostupnost přímo k chalupě i v zimě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Žďárské vrchy a stejnojmenná Chráněná krajinná oblast se dá bez nadsázky považovat za jednu z posledních nedotčených oáz klidné a čisté přírody v srdci Česka. Nejvyšším vrcholem Žďárských vrchů je Devět skal (6km), přírodní památka, jejíž název je odvozen od skalního labyrintu, který tvoří tři dlouhé hřebeny s devíti věžemi a třemi malými věžičkami. K dalším přírodním zajímavostem Žďárských vrchů patří Žákova hora (2km), skalní útvar Tisůvka (2km) a Čtyři palice (14km). Krajina v okolí nabízí nejen přírodu ale i mnoho historických staveb a kulturního vyžití. Největším lákadlem oblasti je poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře zapsaný na seznam kulturního dědictví UNESCO. V oblasti Žďárských vrchů se však nacházejí také další historické a kulturní památky, mezi nejznámější z nich patří skanzen Betlém Hlinsko, zřícenina Zubštejn nebo Dalečín. Pro děti je v okolí nepřeberné množství zajímavých míst - Šiklův mlýn, Salon Expres Polnička, hrady Pernštejn a Svojanov atd.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Za Humny Cikháj
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Za Humny
Ceník ubytování a stravování