PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Villagio

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází 6km od Trutnova směrem Adršpachské skály a Radvanice, na konci obce Chvaleč - Petříkovice. K nám se dostanete autem (parkování přímo u chalupy), autobusem (zastávka cca 100m), vlakem (zastávka cca 500m). Podle navigace - Petříkovice 14, GPS: 50°36'10.164"N 16°0'8.127"E
Vybavení a služby
Luxusní chalupa nabízí ubytování pro 1 až 16 osob. Dispozice + vybavení: krb, 2x vybavenou kuchyň (americká lednice, mikrovlnka s grilem, toustovač, waflovač, el.sporák, fondue, dolce gusto, myčka nádobí, pračka, varná konvice, nádobí, základní trvanlivé potraviny atd...) , 3x koupelna, 2x wc, 1x pětilůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyř lůžkový pokoj, + možnost přistýlek, lyžárna. DVD domácí kino, plazma, satelit, wifi zdarma, elektronické šipky, kulečník, stolní fotbálek, Air hockej, stolní tenis ..... Parkování aut v zimě i v létě přímo u chalupy. Velkou předností naší chalupy je prostorná rotunda pro 16 lidí kde se dá i v zimě krásně grilovat, opékat kýta, nebo třeba jenom párky nad ohněm. Chalupa Villagio je nově k pronajmutí od 1.1.2011. Těšíme se na všechny návštěvníky a věříme že se k nám budete rádi vracet.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupaliště 300m, aquapark v Trutnově 8km (tobogán 107m dlouhý, skluzavka, vyhřívané laguny, vířivky, plážový volejbal), vodní nádrž Rozkoš 38km (tobogán, minigolf, kino, půjčovna loděk, šlapadel, windsurfingů, potápění, jachting, rybolov). Nejbližší lyžařský vlek 600m, lyžařské středisko Petříkovice (2 vleky, noční lyžování, úmělé zasněžování, půjčovna lyží), skiareál Janské Lázně 25km (kabinová lanová dráha na Černou Horu) - ideální lyžařské terény, v okolí lyžařská škola, půjčovna lyží, sjezdovky s nočním lyžováním, umělým zasněžováním, veškeré služby pro lyžaře, další lyžařská centra Krkonoš - Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Benecko. Turistika a cykloturistika po okolí. Krásná turistika v Adršpašsko-teplických skalách a Broumovských skalách (skalní útvary, jezírka, lodičky), Broumovské stěny, Laudonovy valy, Kovářova rokle, Babiččino údolí (muzeum Boženy Němcové, Staré bělidlo, Viktorčin splav), pevnost Dobrošov, zámky Náchod, Kuks a Opočno. Výlety do Krkonoš.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
  • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 26 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz