Chalupa ve Smrčí - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa ve Smrčí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na polosamotě cca 300 m od hlavní silnice. V létě je přístupná po vrstevnici až na místo s možností parkovat u objektu a v zimě je parkování zajištěnu u hlavní silnice v dohledu objektu.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vytápěny el.přímotopy. Kuchyně jsou vybaveny el. sporákem, mikrovlnkou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením pro každou hospodyňku. Koupelny mají sprchový kout. • Apartmán 3+1 - situování pokojů: ložnice 1 - manž. postel a palanda, ložnice 2 - rozkládací gauč + postel, obývací pokoj (průchozí) manž. postel + dva rozkládací gauče, prostorná veranda vhodná k posezení party lidí. Apartmán 2+1 - situace pokojů: ložnice 1 - manželská postel, ložnice 2 - 2x manželská postel, přístěnek u kuchyně - 1 manželská postel.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí chalupy naleznete spleť běžkařských, cyklistických a turistických cest vedoucích po hřebenech Krkonoš. Pod chalupou je autobusová zastávka "U Dolu" kde v zimně staví skibus který vozí lyžaře zdarma do nedalékých Pomezek na sjezdovky a v létě cyklobus, který jezdí po trase celých Krkonoš. Pomezky jsou vzdáleny 2km od objektu a naleznete tam restaurační zařízení a obchod se smíšeným zbožím.
TOPlist