Chalupa U Yettiho

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Černá Voda u Orlického Záhoří. Příjezd po silnici č.311 z Deštného v Orl.horách přes Šerlich a Orlické Záhoří nebo z Bartošovic v Orlických horách přes Neratov a Novou Ves. V Černé Vodě značení až k chalupě.
Vybavení a služby
Vybavená kuchyně, dvakrát WC, koupelna, TV/sat,stolní fotbal. Lůžkoviny, plynový gril na venkovní grilování, vekovní posezení, opékání, travnaté hřiště, pískoviště a hřiště pro děti. Příjezd k chalupě i v zimním období, parkování u chalupy. Lyžařský vlek v blízkosti chalupy, noční lyžování, občerstvení v hospůdce na vleku. V penzionu Černá voda vzdáleného cca 300m je možno domluvit polo i plnou penzi a využít minigolf a sportoviště.Možnost zajištění rožnění.
Rekreace a služby v okolí
Okolí je vhodné na pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě na běžky. Upravovaná trat 200m od chalupy. Východisko na běžecké tůry ůdolím i na hřebeny, vše upravováno. Možnost jízdy psím spřežením,jízda na koních, rybolov na Divoké Orlici nebo na nedaleké Pastvinské přehradě vzálené asi 20km. V zimě je možné využít nedaleká lyžařská střediska Deštné v Oh., Řičky v Oh. a Zieleniec v Polsku cca 15km od chalupy, kam se dostanete přes hraniční přechod v Orlickém Záhoří. Cíle na vylety: hraniční opevnění 2.sv.války Hanička, Bouda, hrady a zámky v podhůří Orl.hor. Pastvinská přehrada, Letohrad - Muzeum řemesel, naučné stezky Orl.hor, atd.Bohaté turistické možnosti v Polsku-přechody v místě.
TOPlist