Chalupa u Vyšanských - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa u Vyšanských

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stylová horská chalupa ve velice klidném prostředí obce Víchová nad Jizerou - Roudnice. Parkování je po celý rok možné přímo u domu. V zimním prostředí je cesta denně protahovaná.
Vybavení a služby
Stylová horská chalupa ve velice klidném prostředí nabízí kvalitní ubytování s možností pronájmu celého domu. Přízemí objektu je nově rekonstruováno, nabízí jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností jedné přistýlky v jídelním koutě. Herní místnost 5,5x3,3m. V této místnosti je umístěn kulečník a el.šipky.Na úkor hracího místa zde mohu umístit 4 plnohodnotná lůžka. Společná je kompletně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, sporák, atd.) dále společné WC s koupelnou a samotné WC. Příjemně zařízená společenská místnost v roubeném stylu slouží jako jídelna, je vybavena tradičním funkčním krbem a starodávným nábytkem, TV,SAT.Venkovní altán Vybavený lednice,voda,nádobí.. nabízí možnost grilování a opékání,. Po dohodě možné zajistit opékání selete, atd. pro společenské akce a srazy. Venku se nachází také dětský koutek. Vyhřívaný bazén o průměru 4,8m a hloubce 1m..
Rekreace a služby v okolí
Prostředí je velice klidné a rozlehlý prostor luk působí velice dobrým dojmem a nabízí výhled do kraje. Obec Víchová a Roudnice jsou položeny v nadmořské výšce cca 800 m. Velice klidné prostředí a panenská příroda vybízejí k turistickým výletům a cykloturistice je tu dokonale značená síť jak turistických, tak cykloturistických tras. V zimním období se od tud dostanete na běžecké tratě Mísečky a dokonce i na tratě Jizerských hor. Ve vzdálenosti 5km se nacházejí Vítkovice (lyžařské vleky a zimní areál), 10km Benecko (turistické středisko, lyžařské vleky), 20km Mísečky (také zimní areál jak sjezdového, tak běžeckého lyžování). Dalšími středisky v blízkosti je Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vrchlabí a Jilemnice, kde je mimo jiné i dokonalé kulturní a společenské vyžití.
TOPlist