Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží u rozcestí vedoucí na zříceninu hradu Tolštejna a na Rozhlednu na hoře Jedlová, asi 0,5km od obce Jiřetín pod Jedlovou. Autobusová zastávka Jiřetín pod Jedlovou (0,8km) a vlaková zastávka Jiřetín pod Jedlovou (1,5km). K chalupě je možné dojet autem (parkování na zahradě). Chalupa leží v CHKO Lužické hory, nedaleko NP České Švýcarsko.

  Vybavení a služby

V přízemí domu je prostor pro úschovu kol a lyží, 2 sprchové kouty, 2 umyvadla a 3 toalety, jídelna s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí, utěrky, čistící potřeby...), krbová kamna, částečně oddělené (od jídelny) posezení na pohovkách, televize, DVD a CD přehrávač. V patře jsou čtyři samostatné ložnice (1x2 lůžka, 2x4 lůžka, 1x6 lůžek). Na zahradě je travnaté hřiště na míčové hry, venkovní otevřené ohniště, venkovní gril, trampolína, pískoviště, dětská houpačka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Sjezdovky v okolí: Jedlová (0,3km vzdálená), Horní Podluží (2,5km) Velké množství turistických a cykloturistických tras s množstvím přírodních i kulturních památek, které najdete na našich stránkách. Sportovní centrum Jiřetín pod Jedlovou s tenisovými kurty, koupaliště, plážovým volejbalem, minigolfem. A mnoho dalších zajímavostí, které Vás jistě nadchnou.

Zpět


TOPlist
  Chalupa u sv. Jana Jiřetín pod Jedlovou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa u sv. Jana
Ceník ubytování a stravování