Chalupa U smrku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa U smrku se nachází na okraji obce Horní Maršov, napůl cesty mezi Pecí Pod Sněžkou a Janskými Lázněmi. Autobusová zastávka 2 min. Vlak 4km. Skibus 2 min. Restaurace 2 min. Nákupy 2 min.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 12 osob ve 3 ložnicích. SVĚTNICE: Prostorná světnice nabízí klidné posezení,je vybavena kvalitními kachlovými kamny, kolem kamen jsou umístěna madla a sušáky na prádlo. KUCHYNĚ: Je plně a moderně vybavena. Lednice, myčka, trouba, sklokeramická deska, kvalitní pákový presovač, rychlovarná konvice, 12 sad nádobí, hrnců a skla. POKOJE: 1.pokoj pro 4 osoby. Dvě dvoulůžka. 2.pokoj pro 4 osoby. Dvě dvoulůžka 3.pokoj pro 4 osoby. Dvoulůžko a dvě postele Hanbálka lze na přání vybavit několika přistýlkami. K dispozici jsou také dětské postýlky. HERNA: Na hanbálkách se nachází prostorná dětská herna. PELNY: V objektu jsou dvě stylové koupelny a dvě WC. LYŽÁRNA a prostorná chodba. VYTÁPĚNÍ: Celou chalupu lze vytopit kachlovými kamny. Ve světnici, chodbě, lyžárně a koupelnách je podlahové topení. V pokojích jsou umístěny radiátory. Sauna je k dispozici cca pro 6 osob. TERASA A OHNIŠTĚ. PARKOVÁNÍ u objektu a pod kamerami.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa je vhodná pro skupiny přátel, rodiny s dětmi i firemní týmy.Okolí vybízí k aktivní dovolené. Nacházíme se přímo na hranici Krkonosškého národního parku. Kola, turistika, lyžování jsou aktivity, ke kterým vás okolí přímo svádí. Uspokojíme i ty z vás, kteří se spokojíte s klidnými procházkami po okolí, sběrem hub či lesních plodin. Poloha chalupy vám v zimních měsících nabízí volbu hned mezi dvěma špičkovými středisky. Janské Lázně se skiareálem na Černé hoře a Pecí pod Sněžkou. Oba jsou vzdáleny 7km a jsou sdruženy do jednoho resortu pod názvem Skiresort ČERNÁ HORA - PEC. Nabízí 40,2km sjezdovek a 84km upravených běžeckých tratí. Skibus zdarma je samozřejmostí (cca 1min. od chalupy). Do obou středisek se dostanete za 10 minut a běžkařské tratě začínají přímo u chalupy. Střediska v okolí: Velká Úpa (7km), Malá Úpa (12km), Mladé Buky (8km), Černý Důl (14km). Pro nejmenší je k dispozici sáňkařský kopec za chalupou. Nedaleko je plavecký bazén (Janské Lázně, Pec, případně Trutnov)
TOPlist