PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa U rybníka - Michálek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je v malé vesničce Pích u Petrovic u Sušice, 24km od Železné Rudy. Autobusová zastávka 80m od chalupy, vlakové spojení pouze do Sušice (9km) a pak autobusem. Zpevněná příjezdová cesta končí 15m od vrátek – parkování pro 5 aut.
Vybavení a služby
Chalupa má dvě části (8 + 7 lůžek) s vlastním soc. příslušenstvím a kuchyňkou, které se pronajímají jako celek. Zdravé, čisté, klidné prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi. Celoroční pronájem – plně automatizované ústřední topení na tepelné čerpadlo.Vyhřívaný bazén v provozu od dubna do září. Krytá pergola s krbem a udírnou. Přízemí: kuchyňka – kuchyňská linka, čtyřplotýnková varná deska, trouba, lednička s mrazáčkem, multifunkční mikrovlnná trouba, přenosná horkovzdušná trouba, kávovar, presovač, rychlovarná konvice, touster, nádobí, velká obytná místnost – funkční kachlová kamna, BTV, video, satelit, rádio, gauč, křeslo, stůl pro 8 lidí, 3 ložnice – 2+2+4 lůžka, povlečení k dispozici, v jedné ložnici kachlová kamna (v celé chalupě je ústřední topení), koupelna + WC - sprcha, pračka, samostatné WC na chodbě. Podkroví: kuchyňka – dřevěná kuchyňská linka, sporák s varnou deskou, myčka, lednička s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí, jídelna = obytná místnost – BTV, video, satelit, fritéza, rádio, stůl pro 6 osob, 2 ložnice – 2+4 lůžka, zrcadlové vestavné skříně, koupelna s vanou +WC. WiFi připojení. Venku uzavřený dvorek (zvlášť vhodné pro děti), pískoviště, trampolína pro děti, dětská postýlka na požádání, vysoká dětská židle, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami, kryté venkovní posezení (pergola), stůl s velkým slunečníkem, gril, houpačka se stříškou, houpací síť, vně dvorku otevřené ohniště. Kolem chalupy i bazénu volné prostranství – možnost hrát míčové hry (síť) apod. Domací zvířata s sebou po dohodě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistické stezky - v místě, restaurace, restaurace U Štěpána l km), obchod (2km), horská cyklistika (5km), lyžování běžecké - v místě, lyžování sjezdové (5-24km), bruslení - v místě, hřiště (1km), jízda na koni (6km), tenisové kurty (1km), koupání - v místě, jízda na kanoi - Sušice (9km), krytý plavecký bazén (tobogán, vířivky) - Horažďovice, Klatovy. V okolí krásná, čistá příroda a množství historických památek: hrad Velhartice, Kašperk, Rabí, vodní hrad Švihov, zámek Klenová. Hartmanice - horské městečko na svahu Hamižné, kde je 570m dlouhý vlek (POMA), Srní, Modrava, Čeňkova Pila, Antýgl, Kvilda, Prášilské jezero, jezero Laka, Černé a Čertovo jezero, Kepelské mokřadly - přírodní rezervace. Sušice - 9km - rozhledna Svatobor, bývalý klášter-kaple Anděla Strážného - raně barokní stavba z let 1682-83, Muzeum Šumavy, sportovní areál, půjčovna lodí-Otava Tour, půjčovna kol.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz