PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa U Potoka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží uprostřed obce, 5 min od autobusové zastávky.Příjezdová cesta a parkování přímo u objektu na zahradě a ve slepé ulici u plotu se zahradou (až 5 aut). Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a po krásném dni u vody, na kole, na výletě pak v klidu usínat při šumění potoka, jelikož chalupa leží v klidné části obce, mezi domy, kde trvale bydlí lidé. Proto tuto chalupu doporučujeme spíše rodinám s dětmi, párům, ale i skupinám. V těsné blízkosti je dobře zásobovaný obchod s potravinami, otevřený každý den včetně víkendu. V obci několik restaurací, občerstvení, kavárny,pošta.
Vybavení a služby
Ubytování ve 4 apartmánech: • 1.Apartmán je v patře a je 2 až 4 lůžkový (2 užší manželské postele, 140cm) je vybaveným kuchyňským koutem dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem s WC je hned vedle apartmánu, na společné chodbě a je pouze pro tento apartmán. • 2.Apartmán je v patře a je 2-5 lůžkový, v jedné ložnici jsou 2 lůžka a ve druhé ložnici je velká manželská postel + dětská postel 160cm. Apartmán je vybaveným kuchyňským koutem, s dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, menší troubou, gaučem, televizí. Koupelna se sprchovým koutem a WC je uvnitř apartmánu. • Apartmán č.3 je v řpízemí a je 2-6 lůžkový, 1 ložnice se 3 lůžky a 2. ložnice s velkou manželskou postelí a lůžkem, má velkou vybavenou kuchyň, sporák, lednici s mrazákem, gauč, televizi a koupelna u s vanou je uvnitř apartmánu. • 4.Apartmán v přízemí je dvoulůžkový ( 2 lůžka), k dispozici o prázdninách místo společenské místnosti, má svou koupelnu se sprchou na společné chodbě. • Všechny apartmány mají televizi, gauč, nebo pohovku, stůl, židle, skříně a komody.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hledáte místo, kde strávit své volné dny, letní dovolenou blízko vody, užít si turistiku, cyklostezky a mít možnost se připojit na wifi v celé chalupě. Tak jste tady správně a nabízíme vám naši Chalupu U Potoka v krásné rekreační obci ve Sloupu v Čechách. Sloup v Čechách a jeho okolí je pravý turistický ráj po celý rok a vyhlášené letovisko přes léto. Obec se nachází na úpatí Lužických hor v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Dominantou obce je skalní hrad Sloup, v létě zde probíhají jedinečné koncerty při svíčkách, natáčelo se zde i několik pohádek, například S čerty nejsou žerty. Další dominantou je nádherné lesní divadlo, kde se přes léto hrají divadelní představení pro děti i dospělé. V létě to tady žije, na své si přijdou milovníci koupání na vyhlášeném, přírodním koupališti s pískovými plážemi, půjčovnou loděk, s restaurací, s občerstvením, lanovým parkem a atraktivní Benátskou nocí. Přímo v obci je dále obdivuhodná rozhledna, dále stojí za to navštívit skalní město, vyhlídkové okruhy, zajímavá je naučná stezka pro děti, výletní okruhy a trasy pro turisty i cyklostezky. Je zde jízdárna koní, oblíbená kavárna, restaurace, občerstvení, dobře zásobovaný obchod, pošta a velký kulturní sál. V létě to tady žije, na své si přijdou milovníci koupání a po celý rok milovníci výletů, hradů, zámků, turistiky, cyklistiky, kultury, historie, houbaření i obdivovatelé sklářského uměni, protože jsme i významnou sklářskou oblastí. Jsme krajem plný zajímavostí, které stojí za to vidět, například Pánskou Skálu, zde si zavzpomínat na pohádku Pyšná princezna, obdivuhodný Ještěd, nebo i blízké České Švýcarsko. Přátelé sem musíte přijet a tyto krásy vidět. Ubytujte se u nás v chalupě, na výběr máte buď celou chalupu, nebo ubytování po apartmánech. Nabízíme 3 apartmány, od června do září 4 apartmány. Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a pak v klidu usínat při šumění potoka. V okolí jsou lyžařské areály Polevsko, Horní Podluží, Prácheň, Jedlová, Ještěd a mnoho udržovaných tras pro běžkaře. Chalupu doporučujeme dvojicím, rodinám s dětmi, ale i skupinám. Těší se na Vás Daniela Tučková.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz