Chalupa U Potoka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží uprostřed obce, 5 min od autobusové zastávky.Příjezdová cesta a parkování přímo u objektu (až 5 aut). Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a po krásném dni u vody, na kole, na výletě pak v klidu usínat při šumění potoka, jelikož chalupa leží v klidné části obce, mezi domy, kde trvale bydlí lidé, musí se zde dodržovat noční klid. Proto tuto chalupu doporučujeme spíše rodinám s dětmi, párům, pro větší skupiny doporučujeme po 22h se přesunout ze zahrady do chalupy. V těsné blízkosti je dobře zásobovaný obchod s potravinami, otevřený každý den včetně víkendu. V obci několik restaurací, pošta.
Vybavení a služby
Ubytování ve 4 apartmánech: • 1.Apartmán je třílůžkový (manželská postel a 1 lůžko) je vybaveným kuchyňským koutem dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. • 2.Apartmán čtyřlůžkový ( manželská postel a 2 lůžka) je v patře je s vybaveným kuchyňským koutem, s dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, menší troubou, koupelna se sprchovým koutem a WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. • 3. pětilůžkový apartmán je v přízemí, 1 ložnice se 3 lůžky a 2. ložnice s manželskou postelí), má velkou vybavenou kuchyň, sporák, lednici s mrazákem a sovu koupelnu s vanou uvnitř apartmánu. • 4.Apartmán dvoulůžkový ( 2 lůžka)je v přízemí, k dispozici od června do září, svou koupelnu se sprchou má na společné chodbě. • Všechny apartmány mají televizi, gauč a pohovku, stůl, židle, skříně a komody.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům, skalním útvarům, zajímavým památkám, v létě možností krásného koupání, v zimě využití v okolí několika lyžařských areálů, kde se i uměle zasněžuje, mnoho běžeckých tratí, cyklostezkám, turistice, houbaření a hlavně malebnému okolí je vyhledávaným letoviskem po celý rok. Krajinou kolem Sloupu vede řada vyhlídkových okruhů, jde o turistický ráj. Náš kraj oplývá bohatou historií a je typický a známý i ve světě výrobou skla a sklářskými technikami. Radvanecký rybník zde naleznete výborné podmínky ke koupání na atraktivních písečných plážích, půjčovna lodiček, windsurfingu, lanový park a veškeré zázemí. Koná se zde mnoho akcí například pravidelně Benátská noc. Skalní hrad, kde se natáčelo mnoho pohádek, v kapli se konají koncerty při svíčkách. Lesní divadlo, kde se konají celé léto divadelní představení a koncerty. Rozhledna Na Stráži, kde je krásný výhled na Lužické hory a Sloupské údolí. Sloupský zámek s galerií. Mini jízdárna – jízdy na koních.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz