Chalupa U Michálků - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa U Michálků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Maršovice, 9km od Sušice. Doprava autobusem ze Sušice - jen v pracovních dnech. Parkování u objektu.
Vybavení a služby
V chalupě jsou 2 apartmány se samostatným vchodem.(Pronajímají se jako celek). První apartmán se skládá z kuchyně, pokoje se 2 lůžky, pokoje se 4 lůžky. Každý pokoj s vlastní koupelnou a WC. Druhý apartmán se skládá z pokoje se 2 lůžky a pokoje se 4 lůžky. Koupelna a WC pro oba pokoje, vaření na pokojích (oba vybaveny dvojvařičem. Vytápění na tuhá paliva. 2x lednička, mikrovlná trouba, 2x sporák, konvice, 2x vařič. Barevná TV/sat na každém pokoji. Velká společenská místnost s krbem a el.šipkami, zastřešená pergola s posezením + přenosný gril.Zahradní krb, zahradní nábytek, ohniště, udírna, zahrada,bazén 3 m, houpačky pro děti, volné prostranství

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí krásná příroda, hluboké lesy, hrady Rabí, Velhartice, Kašperk, vodní hrad Švihov, zámek Klenová, americká zahrada Chudenice, městečka Srní, Modrava, Antýgl. Obchod (3km), restaurace (3km), koupaliště (3km), rybník (6km), krytý bazén (25km), řeka (9km), tenisový kurt (9km), hřiště (3km), lyžování (9km), projížďky na koních (7km), půjčovna lodí (7km), půjčovna kol (9km).
TOPlist