Chalupa U Michálků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Maršovice, 9km od Sušice. Doprava autobusem ze Sušice - jen v pracovních dnech. Parkování u objektu.
Vybavení a služby
V chalupě jsou 2 apartmány se samostatným vchodem.(Pronajímají se jako celek). První apartmán se skládá z kuchyně, pokoje se 2 lůžky, pokoje se 4 lůžky. Každý pokoj s vlastní koupelnou a WC. Druhý apartmán se skládá z pokoje se 2 lůžky a pokoje se 4 lůžky. Koupelna a WC pro oba pokoje, vaření na pokojích (oba vybaveny dvojvařičem. Vytápění na tuhá paliva. 2x lednička, mikrovlná trouba, 2x sporák, konvice, 2x vařič. Barevná TV/sat na každém pokoji. Velká společenská místnost s krbem a el.šipkami, zastřešená pergola s posezením + přenosný gril.Zahradní krb, zahradní nábytek, ohniště, udírna, zahrada,bazén 3 m, houpačky pro děti, volné prostranství

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí krásná příroda, hluboké lesy, hrady Rabí, Velhartice, Kašperk, vodní hrad Švihov, zámek Klenová, americká zahrada Chudenice, městečka Srní, Modrava, Antýgl. Obchod (3km), restaurace (3km), koupaliště (3km), rybník (6km), krytý bazén (25km), řeka (9km), tenisový kurt (9km), hřiště (3km), lyžování (9km), projížďky na koních (7km), půjčovna lodí (7km), půjčovna kol (9km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz