Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží nedaleko centra obce Roztoky vzdálené 5km od horského města Jilemnice. Dobrá dosažitelnost autem a vlakem po celý rok. Nedaleko chalupy je restaurace, obchod, cukrárna a autobusová zastávka. Parkování je přímo u chalupy.

  Vybavení a služby

Chalupa je vybavená pro 10 osob. V přízemí je vybavená kuchyň (el.sporák, varná konvice, nádobí,...) a společenská místnost s posezením a kamny (TV, šipky, rádio, společenské hry, hrací koutek pro děti). Dále ložnice č.1 pro 5 os., koupelna se sprchou a WC, komora s chladničkou s mrazákem. V podkroví je ložnice č.2 pro 5 os., WC a herna se stolním tenisem a fotbalem. U chalupy je venkovní posezení s grilem, dětská prolézačka a houpačka, pískoviště, petanque, kůlna na úschovu kol a lyží. V ceně je povlečení.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí chalupy jsou turistické trasy a cyklotrasy. Nedaleko je koupaliště a tenisové kurty. V zimě je možnost využít upravené běžecké trasy v okolí a nedaleká zimní střediska v Krkonoších (Benecko 8km, Herlíkovice 14km, Kozinec v Jilemnici 5km, Mísečky 18km). Nejbližší vlek je v Martinicích 3km. V Jilemnici je krytý bazén, bowling, tenisové kurty, volejbalové hřiště, závodní a turistické lyžařské tratě Hraběnka, zámek a Krkonošské muzeum. Nedaleko je Český ráj se skalními městy, hrady Pecka a Kumburk, ZOO Dvůr Králové, Aquapark v Jičíně a Špindlerově Mlýně. Ideální pro pohodovou aktivní rekreaci.

Zpět


TOPlist
  Chalupa U Krakonoše Roztoky u Jilemnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa U Krakonoše
Ceník ubytování a stravování