Chalupa U Ceďora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nová poloroubená chalupa, dostavěná koncem roku 2015. Nacházející se v klidném Broumovském výběžku u obce Velké Petrovice – Petrovičky, okres Náchod. Chalupu je možné si pronajmout celoročně. Krásné místo pro využití cyklistiky, horolezectví, rodinné dovolené v létě i zimě, turistika, lyžování, zábava.
Vybavení a služby
Vybavení chalupy: kuchyně - varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, vestavná lednička, mikrovlnná trouba, jídelní kout s rohovou lavicí, světnice - TV, wifi, kachlová kamna, rohová sedací souprava, technická místnost - pračka, sušička, veškeré úklidové prostředky jsou k dispozici. Venkovní vybavení: posezení na zápraží, pergola s grilem, dětské hřiště, trampolína, pískoviště, ohniště, parkoviště. Parkování: pro 4 osobní auta na pozemku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stolová hora Ostaš (www.skalnimesta.cz), Teplické skály (www.teplickeskaly.com), Adršpašské skalní město (www.skalyadrspach.cz), Chata Hvězda (www.chatahvezda-novakovi.cz), Jiráskovy skály Bischofstein (www.bischofstein.cz/cs) Vojenská tvrz Dobrošov (www.pevnostdobrosov.cz), Zámek Náchod (www.zamek-nachod.cz), Zámek Opočno (www.zamek-opocno.cz). Lázeňské město Kudowa Zdroj, dále možné lyžování ve skiareálech - Kamenec, Radvanice, Petříkovice. Plavání - aquabazén Kudowa Zdoj, venkovní koupaliště a bazén Náchod, koupaliště Police nad Metují, koupaliště Meziměstí. Sport (www.walzel.cz, www.sportvpolici.cz). Zábava - Tradiční pivní slavnosti Velké Petrovice – 5.7.–8.7.2018. Mlýn Dřevíček (www.mlyndrevicek.cz), Motokárová dráha Velký Dřevíč (www.motobydlo.cz), Merkur (www.merkurpolice.cz), Kladské pomezí dětem (www.toulavybatoh.cz)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz