Chalupa U Bertholda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa stojí na samostatném oploceném pozemku cca 2200m2 na okraji lesa v obci Moravský Karlov. Vzdálenost z Brna cca 140km, z Prahy cca 210km, z Ostravy cca 170km. GPS chalupy: 50°1'43.096"N, 16°46'27.54"E
Vybavení a služby
V přízemí se nachází společenská místnost, která je vybavená televizí, DVD, minivěží, kulečníkem, stolním fotbálkem, třemi sedačkami a několika křesly, jsou zde kachlová krbová kamna. V přízemí se dále nachází vybavená kuchyň, je zde kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, troubou, dvěma rychlovarnými konvicemi, mikrovlnou troubou, dvěma lednicemi s mrazákem, myčkou a dále je zde kuchyňské vybavení jako talíře, skleničky a příbory pro 20 osob. V přízemí jsou dále dva čtyřlůžkové pokoje. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a dvě WC. V koupelně je pračka, sušák na prádlo, k dispozici je také žehlička. V prvním patře je jeden čtyřlůžkový z něj se vchází do dvoulůžkového pokoje a dále jsou zde dva samostatné třílůžkové pokoje.V prvním patře je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou a další samostatná toaleta. V červenci a srpnu je k dispozici venkovní nadzemní bazén,pískoviště, skluzavka, hriště na volejbal a na nohejbal, hřiště na petanque koule na petanque jsou k dispozici, zahradní nábytek a venkovní ohniště s posezením.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní měsíce jsou vhodné pro sjezdové i běžecké lyžování. V roce 2011 bylo otevřeno nové středisko Skipark Červená Voda se dvěma sjezdovkami, které je cca 5 km od chalupy je zde čtyřsedačková lanovka s vyhřívanými sedačkami s bublinami, dále se v okolí nachází lyžařská střediska cca 15 km Dolní Morava, cca 14km Čenkovice, 5km Šanov. Letní měsíce jsou vhodné pro cyklistické a pěší výlety. Kola je možné uložit v uzamykatelném sklepě. Je zde možnost návštěvy Vojenského muzea v Králíkách, návštěva systému příhraničního opevnění z období první republiky, výlety do Polska.Nedaleko chalupy je obchod se základními potravinami v nedaleké Červené Vodě je supermarket a dále je zde několik restaurací, pošta.
TOPlist