Poloha a dosažitelnost

Asi 500m vzdušnou čarou od hradu Trosky v nadmořské výšce 349m.n.m. Osada Tachov je vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro svoji polohu vzdálenou 500m od hlavní silnice. Pokud máte v plánu poznat krásy našeho kraje a hledáte zázemí pro výlety nebo toužíte po místu pro klidnou dovolenou s dětmi a přáteli - jste u nás vítáni. Chalupa je rozděléna na dva apartmány. Jeden pro ubytování(pergola, bazén a okolí....), druhý pro naši občasnou rekreaci. Vchody jsou oddělené. Dům neni trvale obydlen.

  Vybavení a služby

TV, SAT, DVD, WIFI Podkroví 4x pokoje, koupelna a WC. V podkroví se nachází 2 pokoje dvoulůžkové a 2 pokoje čtyřlůžkové s masivními postelemi a s kvalitní ortopedickou matrací ze studené pěny. 1x koupelna se sprchovým koutem a s WC který je zvlášť. • Přízemí - obytná místnost, kuchyně, koupelna a WC. Hlavní obytná místnost s kuchyní a pískovcovým barem,koupelna se sprchovým koutem a pračkou. WC oddělené. Kuchyň je plně vybavená - lednice, sklo-keramická varná deska, trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač, sendvičovač a kuchyňské vybavení. V obývací místnosti je masivní bukový jídelní stůl pro 12 osob. Masivní komoda a TV,DVD,SAT • Venkoví prostory zahrnují zapuštěný bazén 9,1m x 4,6m, prostornou zahradu, venkovní trampolínu 3,66m, stolní tenis, dětské houpačky a skluzavka, pískovcovou pergolu s posezením, krbem(grilem) a udírnou. Parkování je možné za bránou na vlastním pozemku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Obchod Troskovice asi 2km, restaurace pod Troskami, letní restaurace Křenovský šenk, kemp Svitačka, přírodní zábavný areál pro děti "Štastná země". V okolních historických objektech se také koná mnoho letních akcí, jako jarmarky, šerm, jízda na koni, loutková divadla pro děti a spousta dalších atrakcí. V okolí se nacházejí četné cyklostezky. Okolo naši chalupy vede tzv. zlatá stezka, která spojuje hrad Trosky a Podtrosecké udolí. Můžete také navštívit zámek Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Hrad Kost, Valdštejn, Hrad Trosky, Humprecht, Údolí podtroseckých rybníků, Prachovské skály, Jinolické rybníky, Muzeum panenek v Troskovicích, muzeum vojenske techniky v Újezdu pod Troskami, Moto muzeum Borek pod Troskami, atd.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Trosenka Troskovice, Tachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Trosenka
Ceník ubytování a stravování