PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Strážné 231

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru horské obce Strážné v nadmořské výšce 800 metrů, 7km od Vrchlabí. K chalupě je celoroční příjezd autem.
Vybavení a služby
Nabízíme dvě varianty ubytování. Pronájem nebo pobyty s polopenzí. Pokud si pronajmete celou chalupu(vyjma bytu majitelů), v základní ceně máte k dispozici čtyři pokoje v patře, jídelnu, vybavenou kuchyňku, bar s výčepním zařízením, lyžárnu/kolárnu a vlastní parkoviště pro šest osobních aut při ohleduplném parkování. Když je vás víc, nebo pro větší komfort, nabízíme ještě dva pokoje v přízemí, jejichž ceník vám na vaši žádost zašleme. Všechny pokoje v chalupě mají vlastní sociální zařízení a vchod. Pokud není pronajata celá chalupa, provozujeme pobyt s polopenzí. K dispozici je šest pokojů s vlastním sociálním zařízením a menší odpočívárna. Vlastní vaření při pronájmu jednotlivých pokojů není možné, stravu zajistíme.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa se nachází v Krkonošském národním parku s výhledem na Černou horu. Rekreace je vhodná pro odpočinek, pěší nebo cykloturistiku. Na dohled jsou tenisové kurty a malé hřiště na kopanou (za poplatek). V dosahu je krásné dětské hřiště, nedaleko provozují vyjížďky na koních a letiště ve Vrchlabí nabízí vyhlídkové lety. Pěšky na Sněžku od chalupy je to jen 14,2km. Zimní Strážné je lyžařské středisko s vleky pro malé i velké. Ski areál provozuje lyžařskou školičku. Vleky i běžkařské trasy jsou nablízku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz