Chalupa Magdalena - Sněžné č.p.110

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v plně vybavené chalupě v obci Sněžné v Orlických horách cca 5km od Olešnice v Orlických horách. Objekt je situován v horní části obce s možností příjezdu autobusem. V sousedství je hotel Horalka - restaurace. Parkováni u chalupy.
Vybavení a služby
V přízemí je společenská místnost - velká sedací souprava, krbová kamna, TV+SAT, rádio, CD. Jídelna - samostatná místnost - bar, pro děti dětská stolička, stolní fotbal. Kuchyně - samostatná - kombinovaný sporák, lednice s mrazákem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí. V objektu je k dispozici celkem 5 ložnic - v přízemí - 1x3 se soc. zař. včetně vany a bidetu, v podkroví - 1x5 se soc.zařízením, 1x2 s dětskou postýlkou včetně soc. zařízení, 1x5 se sociální zařízením, apartmán 1x2 vybaven kuchyňským koutem, manželským lůžkem, soc.zařízením. Topení - plynové - turbokotel s ohřevem teplé vody, krbová kamna s výměníkem ve společenské místnosti. Venku - nově vystavěná pergola s posezením, grilem; částečně zapuštěný bazén, prolézačka, pískoviště. Velké množství hraček pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Obchod 300m. Restaurace 20m. Koupání na zahradě nebo 3 km koupaliště v Bystrém, 13km Dobruška koupaliště, Kudova Zdroj v Polsku Aquapark slaná voda. Rybolov 15km, přehrada Rozkoš. Zámky v okolí. Skanzen Villa Nova 19 km. ZOO Dvůr Králové. Vojenské bunkry v okolí. Zima: sjezdovky Olešnice 2km, Sedloňov 7km, Deštné. Restaurace Polom se zahrádkou a dětským hřištěm. Na běžky lze vyrazit přímo z chalupy. 200 m od chalupy je les.
TOPlist