Chalupa Skala

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na jižním svahu, 750m.n.m. - 600m vzdálenost k lyžařskému středisku Portášky a k lanovce vedoucí k herní krajině Pecka. V létě je velmi dobře dopravně přístupná, z hlavní silnice Trutnov - Pec pod Sněžkou lze odbočit v centru Úpy vpravo a po nové asfaltové cestě dojedete v létě přímo k objektu. V zimních měsících se parkuje na centrálním parkovišti. Vývoz a odvoz zavazadel Vám zajistíme podle sněhových podmínek buď Taxi-skůtrem /pak je 1x vývoz nebo odvoz za poplatek - podle tarifu nebo našim sněžným skútrem. Od parkoviště u hlavní silnice je vzdálenost přímo k chalupě (do kopce) 200m nebo po pěší stezce 600m. V zimě, je-li dostatek sněhu, je možný příjezd k chalupě přímo od sjezdovky na lyžích. Zastávka Skibusu - u hlavní silnice - 200m od chalupy. Dojezd přímo k objektu a parkování je možné jen mimo zimního období.
Vybavení a služby
Stylově zařízené pokoje, 4x3 lůžko, 1x1 lůžko. Kompletně vybavená kuchynka s rohovou lavicí, židlemi, stůl pro 12 osob. El.trouba, elektrická dvouplotýnka, lednice s mrazícím boxem, varná konvice, mikrovlnná trouba + veškeré nádobí. 2samostatné koupelny se sprchovacím koutem + umývadly + WC+ 1x vysoušeč vlasů. 1x samostatné WC+ umývadlo. Dětský nábytek + židlička ke stolu pro děti do 2 let. Připojení WIFI zdarma. Poštáře a deky buď syntetické nebo péřové. Chalupa je nekuřácká. Po domluvě uklízí-li hostitel za příplatek: 500 Kč. Možnost objednání jen apartmánu pro 2-3 osoby (jeden z pokojů - dvoulůžko + pohovka + sociální zařízení) podle obsazenosti - možný. 12 osob pro ubytování není podmínkou. V ceně je zahrnuto: SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE za topení a vodu, odvoz odpadků, toaletní papír, mýdlo, čístící potřeby. V zimě 1x vývoz nebo odvoz zavazadel. Použití zahradního nábytku, grilu, dětské cestovní postýlky. Majitel je přítomen. K relaxaci slouží dřevem vytápěný sud pro max. 4 osoby , vytápění na 39 stupňů, výhled na úpské údolí .(nutno nejméně 7 dnů dopředu objednat, v provozu dle počasí. Max.délka koupání a relaxace 2 hodiny. Léto: 500 Kč/paušál, zima: 600 Kč/paušál.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: u chalupy zastřešené posezení s grilem, koupací sud, posezení na dřevěné terase přímo u vchodu pro hosty, možnost pěší turistiky (přímo od chalupy na Sněžku cca. 2 hodiny chůze) nebo jen k herní krajině Pecka a půjčovně koloběžek. Lanovka přímo z centra Velké Upy Vás vyveze směr na Růžovou horu a dále pak na Sněžku.Chalupa je dobrým startovním místem pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbařeni nebo jen pro relaxaci v koupacim sudu, posezení na terase s výhledem na Upske údolí, grilování. Pro děti jsou v dosahu dětská hřiště. Zima: Vhodné místo pro lyžovánínebo běžky.Velký SKI Areál Černá Hora - Pec-Velká Úpa. Skibus Vás zaveze až na Černou Horu. K dispozici jsou: 3-sedačková lanovka + 2 lyžařské vleky (kotvy). Večerní lyžování, půjčovny lyží, sportovních saní, lyžařská škola pro děti i dospělé, přímo od chalupy možnost na běžky - 5 km: trasa Pěnkavčí vrch , 3 km: Pec pod Sněžkou, dále okruh Velká Upa- Portášky- Pěnkavčí Vrch. Obchůdek, restaurace, bowling - v centru Velké Úpy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz