Chalupa Skala

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na jižním svahu, 750m.n.m. - 600m vzdálenost k lyžařskému středisku Portášky. V létě je velmi dobře dopravně přístupná, z hlavní silnice Trutnov - Pec pod Sněžkou lze odbočit v centru Úpy vpravo a po upravené lesní cestě dojedete v létě přímo k objektu. V zimních měsících se parkuje na centrálním parkovišti. Vývoz a odvoz zavazadel Vám zajistíme podle sněhových podmínek buď sněžným skůtrem,Taxi-skůtrem/1x vývoz nebo odvoz za poplatek- podle tarifu nebo horskýma saněma-asi 6o m od saní si musíte sami zavazadla donést k objektu. Od parkoviště u hlavní silnice je vzdálenost přímo k chalupě (do kopce) 200m nebo po pěší stezce 600m. V zimě, je-li dostatek sněhu,je možný příjezd k chalupě přímo od sjezdovky na lyžích. Zastávka Skibusu - u hlavní silnice - 200m od chalupy.Dojezd přímo k objektu a parkování je možné jen mimo zimního období.
Vybavení a služby
Stylově zařízené pokoje, 3x 3lůžko, 1x 3-4lůžko, 1x 1xlůžko. Kompletně vybavená kuchynka s rohovou lavicí, židlemi, 2 stoly pro 12 osob. El.trouba, elektrická dvouplotýnka, lednice s mrazícím boxem, varná konvice, toustovač, mikrovlnná trouba + veškeré nádobí. 2samostatné koupelny se sprchovacím koutem + umývadly + WC. 1x samostatné WC. Dětský nábytek. Připojení WIFI zdarma. Možnost objednání jen apartmánu pro 2-3 osoby/pokoj-dvoulůžko+válenda+sociální zařízení/jen mimo hlavní sezonu možný. V ceně je zahrnuto: spotřeba elektrické energie, vody,topení, odvoz odpadků, ručníky, osušky, toaletní papír, čístící potřeby/o víkendových pobytech jen osušky/.V zimě 1x vývoz nebo odvoz zavazadel.Použití zahradního nábytku,grilu,dětské cestovní postýlky. K relaxaci slouží dřevem vytápěný sud (v provozu po domluvě a podle počasí, za poplatek).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: u chalupy posezení s grilem, ohništěm, možnost pěší turistiky (přímo od chalupy na Sněžku cca. 2hodiny chůze) nebo lanovkou na Růžovou horu a dále pak na Sněžku. Cyklostezky, dětská hřiště nedaleko. V Peci pod Sněžkou Relaxpark (vzdálenost 2,5km),Mladé Buky-Čertova stezka pro děti,hned u Bobové dráhy Berta. • Zima: Velký SKI Areál Černá Hora- Pec-Velká Úpa. Skibus Vás zaveze až na Černou Horu. K dispozici jsou: 3-sedačková lanovka + 2 lyžařské vleky (kotvy). Večerní lyžování, půjčovny lyží,sportovních saní, lyžařská škola pro děti i dospělé,od chalupy přímo možnost na běžky-trasa Pěnkavčí vrch. Obchůdek, restaurace, bowling v centru Velké Úpy.
TOPlist