Chalupa Skala

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1.12. - 20.3. ... 300-340 Kč/osoba

Děti do 2 let zdarma
Děti od 2-10 let 10% sleva
Letní sezona - ceny
06.06.-06.09. ... 270-300 Kč/osoba

Děti do 2 let zdarma
Děti od 2-10 let 10% sleva
Období mimo sezónu - ceny
260 Kč/osoba/den
Slevy:
Vánoce - rodiny s dětma
Další informace:
Konkrétní cena se řídí podle počtu osob a ubytovacích dnů.
K ceně se připočítává rekreační poplatek, podle vyhlášky města Pece pod Sn.
V ceně je zahrnuto: spotřeba elektrické energie, vody, topení, odvoz odpadků, povlečení, ručníky, osušky, utěrky, toaletní papír, čístící potřeby, wifi, dětská postýlka + nábytek, v zimě 1x přívoz zavazadel za poplatek podle tarifu - Taxiskůtr, odvoz zavazadel v ceně.
Domácí zvíře: 1 malý pes: 50 Kč/den.
Koupací sud: léto - 2hodiny: 390, Kč, zima - 2 hodiny: 490 Kč.
Pobyt je možno zahájit od 14 hodiny. Ukončení pobytu: odjezd v 10 hodin nebo dohodou.
Stravování
Kompletně vybavená kuchynka - veškeré kuchynské náčiní, el.sporák - 2-plotýnka, el.pečící trouba, el.konvice na vodu, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar,lednice s malým mražáčkem. Posezení pro 12 osob.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz