TOPlist

Chalupa Skala

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
6.12. - 1.4. ... 300-340 Kč/osoba

Děti do 2 let 50 Kč/dítě/noc
Děti od 2-10 let 10% sleva
Letní sezona - ceny
06.06.-06.09. ... 280-300 Kč/osoba

Děti do 2 let 50 Kč/dítě/noc
Děti od 2-10 let 10% sleva
Období mimo sezónu - ceny
270 Kč/osoba/den
Slevy:
Vánoce - rodiny s dětma
Jarní prázdniny
Další informace:
Konkrétní cena se řídí podle počtu osob a ubytovacích dnů.
K ceně se připočítává rekreační poplatek, podle vyhlášky města Pece pod Sn.děti do 18 let zdarma.od 18 let a výše 20 Kč/osoba/den.
V ceně je zahrnuto: Spotřeba Elektrické Energie, vody, topení, odvoz odpadků, povlečení, ručníky, osušky, utěrky, toaletní papír, čístící potřeby, wifi, dětská postýlka + nábytek, v zimě 1x přívoz zavazadel za poplatek podle tarifu - Taxiskůtr, odvoz zavazadel v ceně.
Domácí zvíře: 1 malý pes - malá rasa 50, Kč/den
Velký pes výhradně po telefonické domluvě, podle rasy: 100 Kč/den !
Koupací sud: léto - 2hodiny: 390, Kč, zima - 2 hodiny: 490 Kč.
Pobyt je možno zahájit od 14 hodiny. Ukončení pobytu: odjezd v 10 hodin nebo dohodou.
Stravování
Kompletně vybavená kuchynka - veškeré kuchynské náčiní, el.sporák - 2-plotýnka, el.pečící trouba, el.konvice na vodu, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, lednice s malým mražáčkem. Posezení pro 12 osob.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz