Chalupa Polesí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v krásném prostředí Orlických hor v klidném a snadno přístupném místě v těsné blízkosti skicentra Říčky s vlastním celoročně udržovaným parkovištěm přímo u objektu. Výborná dostupnost chalupy i v zimním období. GPS: N50°13'08" E16°27'56".
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v zrekonstruovaném objektu bývalé hájovny s ubytovací kapacitou 28 lůžek a až 10 přistýlek. <br><br> K dispozici je Vám jeden dvoulůžkový, pět čtyřlůžkových pokojů a jeden šestilůžkový, tři sociální zařízení, tři prostorné koupelny se sociálním zařízením a jedna samostatná koupelna. Poslouží vám i nová plně vybavená kuchyň s veškerým potřebným nádobím, třemi varnými místy, horkovzdušnou troubou, třemi mikrovlnnými troubami, pohodlí zvyšuje i myčka nádobí. K uskladnění potravin můžete využít místo ve čtyřech chladničkách. <br><br> Chvíle odpočinku Vám zpříjemní dvě stylově vybavené společenské místnosti a herna. Ve velké společenské místnosti s kachlovými kamny můžete využít kromě posezení TV a hifi sestavu. Druhá menší společenská místnost je navíc vybavená výčepním zařízením. V herně si můžete zahrát stolní fotbal a tenis, šipky nebo uspořádat volnou zábavu například diskotéku. <br><br> Lyže uschováte ve vytápěné lyžárně s vysoušečem obuvi. V letním období slouží tento prostor pro uzamčení kol a kočárků. <br><br> S sebou si vezměte si přezůvky, osušky, mycí prostředky na nádobí a tablety do myčky.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro dopravu do 1km vzdáleného skicentra můžete využít skibus, který staví na znamení hned vedle chalupy. Obchod s potravinami se nachází v objektu obecního úřadu, nabízí i dovoz potravin a pečiva na objednání. Lanový park 1km od chalupy. <br><br> Jsme členy společnosti Region Říčky a pro ubytované poskytujeme v zimním období slevu 20% na jízdné v skicentru pro ubytované na 3 a více nocí. V létě slevu 30% na aktivity lanového parku Říčky.
TOPlist