PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Střeleč

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v Českém ráji, nedaleko Prachovských skal, na dohled hradní zříceniny Trosky. Poloha chalupy je v malé klidné vesničce, v centru Českého ráje. Je to ideální místo pro milovníky turistiky, cykloturistiky, houbaření, horolezectví a pozorování okolní živé přírody. V tomto našem krásném kraji si najdete na každý den Vaší dovolené jiné místo nevšedních zážitků, viz [www.ceskatelevize.cz/porady/10309859621-mapy-krajiny/]. Vnitřek chalupy je po celkové rekonstrukci v roce 2011, více fotogalerie. Parkování na zahradě objektu. Okolo domu velká zahrada, částečně ovocná a částečně okrasná. Majitelé v objektu nebydlí. Zimní tip: Vzhledem k výborné dostupnosti, lyžařské vleky Liberec, Javorník - cca 30 min [www.areal-obrisud.cz].
Vybavení a služby
Kuchyň: lednice, kuchyňská linka, stůl, 10x židle, dřevěná lavice, krbová kamna, el. sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí. Koupelna: WC, umyvadlo, sprch. kout. Obývací pokoj: televize, pohovka s možností úpravy na dvoulůžko. Ložnice dolní: dvoulůžková postel, patrová postel, noční stolek, šatní skříň. V 1.patře 1.ložnice vybavena: 2x jednolůžková postel, dvoulůžková postel, 2.ložnice: dvoulůžko a patrová postel, v obou ložnicích: stůl se židlemi, šatní skříň a komoda. V každém pokoji koupelna a malý kuchyňský kout se základním vybavením k vaření lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice. V koupelnách umyvadlo, sprchový kout, WC. Kolárna: možnost úschovy kol, venkovní gril, zahradní nábytek, venkovní terasa, dětské pískoviště. V objektu je velká společenská místnost s přímým výstupem na zahradu s kapacitou 20 osob, po dohodě s majitelem s kapacitou až 40 míst. Oplocené parkování u chalupy. Venkovní bazén k dispozici od 1.6.do 31.8. WiFi připojení.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití jsou v našem okolí nevyčerpatelné. Je zde spousta zajímavých tras pro cyklisty. Společenským a kulturním centrem je město Jičín, zde vyhlášené sobotní trhy. Hrady: Perlou mezi hrady je jistě hrad Kost cca 10km. Zřícenina hradu Trosky, cca 7km. Hrad Valdštejn cca 13km. Zřícenina ve skalách, hrad Valečov, Drábské světničky, zřícenina hradu Kumburk s krásnou vyhlídkou atd. Zámky: Jičínský zámek je v centru města na překrásném náměstí cca 10km. Hrubý Rohozec u Turnova cca 17km. Zámek Sychrov u Turnova cca 20km, zámek Hrubá Skála, zámek Staré Hrady, zámek Humprecht u Sobotky. Jistě by jste neměli vynechat blízkou raritu, obrácené zvony v Rovensku pod Troskami Prachovské skály - ráj horolezců a turistů, cca 3km. STŘEDOVĚK NA VLASTNÍ KŮŽI!!! Po prohlídce překrásného Zámku Dětenice se jistě zastavte ve středověké krčmě v podzámčí a vstoupíte do reálné historie zájezdního hostince.
Nabízíme také ubytování v našich dalších objektech v Českém ráji Chalupa Plhov a Vila Rybníček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz