Chalupa Naproti Snežce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází 10 minut od centra klidné krkonošské obce Malá Úpa. V období mimo zimu parkování přímo u objektu. V zimním období jsou komunikace dostatečně sjízdné i bez řetězů. Nutno parkovat na hlídaném parkovišti vzdáleném 300m od objektu. Transport zavazadel zajišťuje ubytovatel. Do obce se je možno dostat i autobusem. U objektu se nachází zastávka skibusu, který rozváží lyžaře zdarma k vlekům.
Vybavení a služby
Předsíň, plně vybavená kuchyň (2 plyn.sporáky, 2 lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice). 4 ložnice (2,3,4 a 6 lůžek), sprcha, vana, WC, společenská místnost - TV/sat (240 programů),krbová kamna, zahradní posezení, ohniště, bazén, zahradní nábytek, mimo zimu parking u objektu pro 3 vozy. Elektrické vytápění. WIFI připojení.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velké množství rekreačních objektů v okolí. V místě ve vzdálenosti 400m Multifunkční sportovní hala, ricochet, posilovna, sauna, bazének, bowling. Kvalitní běžecké tratě a sjezdovky. Vzdálenost na nejvyšší českou horu 7km, pešky asi 1,5hod. V letním období možnost koupání a windsurfingu na 6km vzdáleném jezeře v Polsku. Zajímavé výlety po nedalekém Polsku.
TOPlist