Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v centru Benecka, nedaleko několika vleků. Přístupnost i v zimě je vzhledem k udržované cestě výborná. Vlastní parkoviště je přímo u objektu.Na jaře, v létě i na podzim patří Benecko turistům a cyklistům. Najdete zde nově upravenou in line stezku,koloběžkovou dráhu a od 1.května je v provozu Lufťákova stezka a spoustu dalších aktivit v překrásné přírodě Krkonoš.Zkuste naši novou půjčovnu elektrokol!!!

  Vybavení a služby

V chalupě jsou 2 dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou a spol. WC, 2 čtyřlůžkové pokoje každý s vlastní koupelnou a spol.WC a 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou a vlastním WC. Společná "setnice" s vybaveným kuchyňským koutem, 2 lednicemi, varnou konvicí, kávovarem Tchibo, pecí na pizzu, třemi plynovými sporáky a mikrovlnnou troubou. Dětská místnost s TV. Sušák na lyžařské boty a lyžárna. V létě je k dispozici zastřešený párty domek s grilem na dřevěné uhlí a venkovní ohniště. Přes pozemek protéká potok.Nově půjčujeme kola a elektrokola Author.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V zimě i v létě nabízí Benecko aktivní dovolenou pro lyžaře, turisty i cyklisty.NOVĚ NABÍZÍME PŮJČENÍ ELEKTROKOL ELEVATION OD FIRMY AUTHOR!!! Spoustu turistických tras pro náročné i méně zdatné návštěvníky, snowtubink - vyžití pro děti, bowling, v létě in-line stezka lesem, ale i velký výběr zajímavých míst v okolí. Rozhledna Žalý, zřícenina hradu Štěpanice, hrobka Harrachů, krkonošské muzeum Jilemnice... V obci je spoustu zařízení, které nabízejí stravování a výborně zásobená samoobsluha, která je od chalupy 300 metrů. Nejezděte do kopce na kole! Vyjeďte si nahoru lanovkou či cyklobusem a užívejte si Dlouhé sjezdy až do Špindlerova Mlýna. Také procházky a nákupy ve Vrchlabí, které je jen 12km od nás, si opravdu užijete!

Zpět


TOPlist
  Chalupa Modré Nebe Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Modré Nebe
Ceník ubytování a stravování