Chalupa Kovářská - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Kovářská

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Kovářská se nachází v Krušných horách nedaleko lyžařských center Klínovec a Boží Dar v udolí Černého potoka. Tedy v zimě se můžete těšit na velmi dobré lyžování neb areály jsou v současné době velmi dobře vybaveny. Až k chalupě jsou v zimě cesty protahovány.
Vybavení a služby
Na chalupě je vybavená kuchyně (sklokeramická deska s horkovzdušnou troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, toustovač) s posezením. Otevřený obývací pokoj s LCD-SAT-DVD. V přízemí je koupelna se sprchovacím koutem, WC a bidetem. V prvním patře je otevřená hala s LCD a se sedací soupravou, která jde použít jako 2 přistýlky, dále jsou v prvním patře 4 ložnice (3/2, 1/3). Ve druhém patře je druhá koupelna s WC a vanou, dále je zde sedací souprava, která jde použít jako dvoulůžko a také je zde další jedno pevné lůžko. Také je zde mini kuchyňka vybavená mini ledničkou, sklokaramickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou atd. V druhém patře je též LCD-SAT-DVD. Celá chalupa je vytápěna elektrickým ústředním topením. V zadní části chalupy je samostatná grilovací místnost s velkým krbem, která se dá využívat celoročně. V zadní části chalupy směrem do dvora je příjemné posezení s krbem, kde se vám bude nejen dobře grilovat, ale také zde můžete trávit letní večery a propojit zábavu na zahradě. Pro naše nejmenší hosty je připravená prolejzačka, skluzavka a pískoviště. Parkování je zajištěno přímo u pozemku. Domácí mazlíčci jsou u nás vítanými hosty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Směrem do obce Kovářská cca 200m od naší chalupy je po levé straně silnice nenápadný dům, kde se nachází Sportovní klub Slavoj Kovářská a kde paní Suchopárová velmi dobře vaří. Pakliže je chuť si zajít na dobrou večeři, je potřeba si den předem objednat stůl a přesně na co máte chuť. A stojí to za to! Mají i velmi dobré točené pivko. Obec Kovářská má ideální polohu, která vybízí v zimě ke sjezdování v areálu Klínovec anebo k běžkování v širokém okolí. V létě je zde vhodný terén na kolo, kolem jsou lesy, tedy houbaři si přijdou na své. V nedalekém Chomutově se můžete vykoupat na překrásném Kamencovém jezeře. Pokud vás zradí počasí, můžete zamířit v Kovářské do hotelu Central, kde se nachází bazén. Táhne-li vás to za hranice, tak to máte opravdu za humny, ať už pěší túrou či na kole můžete využít příhraničního přechodu v Loučné a ochutnat jak chutná pivo na německé straně
TOPlist