Chalupa Lenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je umístěna v klidné části u silnice na konci města při výjezdu na Kunvald. Od náměstí je chalupa vzdálena asi 800m, z autobusového a vlakového nádraží 700m. Vzdálenost do Žamberka 13km, do Říček 6km.
Vybavení a služby
Chalupa je kompletně vybavená-el. sporákem, troubou, myčkou, lednicí, televizí se satelitem, mikrovlnnou troubou. Vytápění je elektrické nebo krbovými kamny, ohřev vody el.bojlerem. V objektu jsou 2 koupelny a 2 WC. V chalupě je prostor pro stolní tenis,stolní fotbálek, úschovna lyží a kol,sušák na lyžařské boty. Na terase je venkovní posezení včetně venkovního krbu. Nabízíme dětskou postýlku, dětský koutek, hry a dvd přehrávač pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V Rokytnici v Orlických horách se nachází sjezdovka Farák asi 700m od chalupy. Sjezdovka s lyžařským vlekem o délce 400m je vhodná pro nenáročné. Je denně upravována a zasněžována. V blízkosti se nachází servis a půjčovna lyží. Říčky jsou vzdálené 6km. Od roku 2007 je zde nová sedačková lanovka. Kolem Rokytnice jsou vhodné cyklistické terény, turistické a běžkařské cesty po hřebenech Orlických hor. Při špatném počasí můžete navštívit zámky a hrady v okolí - Doudleby, Častolovice, Rychnov nad Kněžnou,Litice, Potštejn nebo pevnost Hanička. V létě se vykoupete v Žamberku na koupališti s tobogánem nebo na přehradě Pastviny. Ve městě je možno využít saunu, nejbližší krytý bazén je v Ústí nad Orlicí nebo v České Třebové.
TOPlist