Chalupa Kůlna - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Kůlna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Kůlna se nachází v malebné vísce Dolní Lysečiny, která je částí obce Horní Maršov v okrese Trutnov ve východních Krkonoších. Jánské Lázně jsou vzdáleny pouhých 8km.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v nově postavené a stylově zařízené chalupě. K dispozici jsou dva samostatné apartmány se společnou předsíní. • Kapacita: Ubytování je pro max. 5 osob/apartmán. Každý apartmán má samostatný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. V podkroví jsou 2 ložnice - 2+3 lůžka. Max.počet ubytovaných v jednom apartmánu je 5osob (dospělí vč.dětí batolecího věku),tzn. 10osob na celou chalupu (dospělí vč.dětí batolecího věku). • Vybavení: K dispozici je plně vybavená kuchyň s el.troubou, sklokeramickou deskou, kombinovanou chladničkou, myčkou, el. konvicí, mikrovlnnou troubou. V přízemí se nachází také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V obývacím pokoji je pohodlná sedací souprava, krbová kamna, LCD televize, DVD přehrávač a zdarma WiFi. • Vytápění: Celé přízemí je vybaveno podlahovým vytápěním. Topí se dřívím v krbových kamnech nebo elektřinou. Každý apartmán má vlastní elektroměr (přesné vyúčtování odebrané el.). V celé chalupě platí přísný zákaz kouření a ubytování domácích zvířat.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Osloví Vás malebné prostředí, které tvoří původní roubené chaloupky a nedotčená příroda ideální k procházkám. Jelikož se chalupa Kůlna nachází přímo v Krkonošském národním parku, doporučujeme poznávání zdejší překrásné přírody na značených cyklistických a turistických stezkách. V zimě jsou zde výborné lyžařské podmínky. Lyžařský vlek v Horních Albeřicích se sjezdovkou dl.650m je vzdálený 2km. V blízkosti jsou lyžařská střediska: Jánské Lázně (8km), Svoboda nad Úpou (6km), Mladé Buky (8km), Pec pod Sněžkou (10km), Velká a Malá Úpa (7km a 12km), Žacléř - Prkenný Důl (20km). V okolí jsou i běžecké tratě. V létě je příjemné koupání na přírodních koupalištích ve Svobodě nad Úpou a Čisté (12km). Jánské Lázně nabídnou krytý bazén, Mladé Buky koupaliště a golfové hřiště, v Trutnově (17km) je aquapark i krytý bazén. V Peci pod Sněžkou můžete navštívit Monkey park. Děti uvítají výlet do ZOO Safari - Dvůr Králové nad Labem (35km).
TOPlist