Chalupa Rajnochovice - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Rajnochovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítejte v prostorném stavení na polosamotě u lesa nad obcí Rajnochovice. Pobyt v naší chalupě je přímo ideální pro rodinnou dovolenou, aktivní pobyt s přáteli, klidné prožití volných chvil a odpočinutí si od ruchů velkoměsta. Nabízíme celoroční pronájem 5+1 (14 lůžek + 2 postýlky pro děti do 3 let). Výhodou je přízemní, bezbariérový přístup do všech místností, přímo ideální pro strávení dovolené s malými dětmi. Naše chalupa je obklopená loukami a lesem. V okolí je spousta cyklostezek i stezek pro pěší. Pokud jste milovníci koní, můžete si přijít na své, projížďkami na plemeni Hafling. Podzimní les, kousek nad chalupou, přímo nabízí houbařský ráj. V zimě je pro děti u chalupy ideální svah na sáňkování, bobování a lyžování začátečníků. Ti pokročilejší mohou navštívit sjezdovku přímo v Rajnochovicích a ti náročnější pak ski-areál na 4 km vzdáleném Trojáku a Tesáku. Pro milovníky wellness pobytů je v blízkém Valašském Meziříčí sportovní areál, kde se nachází venkovní i krytý bazén a sauny.
Vybavení a služby
Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou,ledničkou s mrazákem, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a el.troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem. K dispozici je dostatečný počet nádobí pro pohodlné stolování 14-ti osob.V obývacím pokoji se nachází jídelní kout, barevný televizor, satelit, DVD rekordér, radiomagnetofon s CD přehrávačem. Pro malé děti je ke stolování připravena dětská židlička. Dvě ložnice jsou vybaveny dvojlůžkem a samostatným lůžkem. V každé je dětská postýlka. Další dvě ložnice jsou čtyřlůžkové-dvojlůžko a patrová postel a dvojlůžko a dvě samostatné válendy. Socíální zařízení: koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC, k dispozici je i dětská vanička i nočník. Chvíle odpočinku můžete trávit na kryté terase a oplocené zahradě s ohništěm, pískovištěm a houpačkami pro nejmenší děti a betonovým stolem na stolní tenis a ruskými kuželkami. K dispozici je dřevěný nábytek a přenosný gril. Na grilování nabízíme grilovací uhlí v ceně pronájmu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Hostýn (700m n.m.) - je vyhledávané poutní místo s kruhovou bazilikou, zasvěcenou P. Marii Hostýnské. Možnost využít nedaleké rozhledny. Možnost občerstvení v restauracích a kioscích, ubytování. Výborné místo pro turistiku a cykloturistiku • Tesák - středisko letních a zimních sportů. V létě mnoho vyznačených turistických stezek - U třech kamenů (staré hraniční kameny tří panství, která spolu sousedila), na Hostýn, do Rajnochovic a další. V zimně k dispozici tři vleky a mnoho běžeckých tratí. Možnost občerstvení a ubytování • Troják - ideální místo pro zimní sporty. Je zde vlek, možnost využití běžek. V létě turistika, chůze po hřebenu i do vzdálenějších míst. Naleznete zde restauraci s celoročním provozem • Kroměříž - zde se nachází sídlo olomouckých biskupů a arcibiskupů. Lákavá je prohlídka v Zámku Kroměříž, Podzámecké zahradě a Květné zahradě. Ve městě se nachází muzeum rodáka Maxe Švabinského. • Rožnov pod Radhoštěm - zde se nachází Valašské muzeum v přírodě - skanzen s původními staveními.
TOPlist