Chalupa - Horní Staré Buky v Podkrkonoší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je situována na polosamotě v malebném koutě Podkrkonoší, v obci Horní Staré Buky a je obklopena lesy, loukami, pastvinami. Přímo pod okny protéká Starobucký potok. Díky své poloze v krásné a idylické přírodě lze nabízený objekt považovat ideální pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou v klidném, ničím nerušeném a vyjímečném prostředí s vynikající dostupností mnoha turistických a sportovních aktivit. Město Trutnov s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody a veškerou občanskou vybaveností je vzdáleno pouhých 10km. Vzdálenost z Prahy je 140km, z Hradce Králové 45km a z Pardubic, kde je také mezinárodní letište 70km. Areál Mladé Buky je vzdálen 12km od Starých Buků, Jánské Lázně (SkiResort ČERNÁ HORA) 17km. Po 27km se dostanete do Pece pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Chalupa je zcela a kompletně vybavena. Jsou zde použity velmi kvalitní materiály a vkusné zařízení. V 1.np je vstupní chodba s věšákem, obývací pokoj s TV, krbovými kamny a vstupem na terasu, kompletně vybavená kuchyň vč. spotřebičů (lednice, plynový sporák, trouba, mikrovlná trouba, myčka, toustovač, rychlovarná konvice, kávovar-překapávač). V samostatné jídelně je stůl až pro 10 osob a další krbová kamna. Další oddělená místnost slouží jako dětská herna popř. místnost pro četbu. Zimní zahrada s infrasaunou a příjemným, relax posezením s výhledem přímo do lesa, odkud je možné pozorovat pasoucí se zvěř je součástí 1. np. 2x koupelna a 2x wc jsou také součástí. V 2.np jsou 4 ložnice (č.1: 1x dvoulůžko, koupelna, č2: 1x dvoulůžko, 1x jeden a půl lůžko, č3: 1x dvoulůžko, 2x jednolůžko, č4: 1x dvoulůžko, 1x rozkládací gauč, 1x jeden a půl lůžko v mezonetu). Součástí pronájmu jsou lůžkoviny. Ostatní hygienické potřeby a ručníky nejsou součástí. Stylový vinný sklípek je v 1.pp. Vlastní parkování vedle chalupy. Samostatný domek pro uložení sportovní a jiné výbavy. V období Vánoc, Silvestra a Velikonoc je součástí výzdoba a dekorace vč. drobného dárku...

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa je situována na polosamotě v malebném koutě Podkrkonoší, v obci Horní Staré Buky a je obklopena lesy, loukami, pastvinami. Přímo pod okny protéká Starobucký potok. Díky své poloze v krásné a idylické přírodě lze nabízený objekt považovat ideální pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou v klidném, ničím nerušeném a vyjímečném prostředí s vynikající dostupností mnoha turistických a sportovních aktivit. Město Trutnov s mnoha restauracemi, obchody a veškerou občanskou vybaveností je vzdáleno 10km. Poblíž chalupy je místní restaurace. Obchod s potravinami v sousední obci Pilníkov. Okolí: hrad a zámek Trutnov, muzeum Podkrkonoší v Trutnově, přehrada Les Království, rozhledna Eliška, ZOO Dvůr Králové, hospital Kuks, plavecký bazén, aquapark Trutnov, lanová dráha Sněžka. Zimní sezóna: Ski Areál Mladé Buky, SkiResort ČERNÁ HORA, mnoho tras pro běžecké lyžování v blízkém okolí, bruslení na rybníku, zimní stadion Trutnov. Letní sezóna: turistika, rybaření, houbaření, cyklotrasy, jízda na koních, přírodní koupaliště Dolce, koupaliště Trutnov, bobová dráha, areál Mladé Buky, přírodní park Hrádeček, golfové hřiště.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz