Chalupa Český Jiřetín - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Český Jiřetín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží v centrální části obce, přesto na klidném místě, 100m od autobusové zastávky, 100m od sjezdovky, 50m od nákupních možností.
Vybavení a služby
Společenská místnost s posezením pro 38 osob, bar s výčepem s chlazením , plně vybavená kuchyň (rychlovarné konvice 2x, překapávač 2x, šlehač, mikrovlná trouba 2x, kamna s troubou - plynová, plynový profi vařič dvouplotýnkový, 2x profi-fritéza, chladící pult, 2x chladící vitríny. Herna s pinponogovým stole, 2x toaleta.Venkovní terasa s grilem. V prvním patře čtyři apartmány. APARTMÁN A - pro 4 osoby (manželská postel a palanda), kuchyňský kout (lednice, trouba, varná deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice), koupelna s toaletou, sprchový kout, umyvadlo. APARTMÁN B - 6 osob, 2x patrová postel spodní část pro dvě osoby, patro pro 1 osobu, sedací souprava, šatní skříň, kuchyň s varnou deskou, lednicí, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, překapávač, koupelna - sprchový kout, toaleta, umyvadlo. Apartmán C- 4osoby, 2samostatné postele, roskládací pohovka, šatní skříň,kuchyň s varnou deskou,lednice,rachlovarná konvice, mikrovlná trouba-koupelna, sprchový kout, toalety, umyvadlo. APARTMÁN D-4osoby, dvě samostatné postele, roskládací pohovka, šatní skříň, vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlná trouba, talíče, hrnce, koupelna, sprchový kout, toalety,umyvadlo. 2.patro - 7 pokojů (1x čtyřlůžkový + 2 přistýlky, 3x třílůžkový, 2x dvoulůžkový, 1x jednolůžkovy + dětská postel). Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. WI-FI zdarma

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
100m od objektu se nachází sjezdovka s dvěma vleky, vzdálenější je 900m dlouhá sjezdovka. Místo je vhodné pro pěší turistiku, cyklistiku. V zimním období i pro běžkaře. V okolí 200m se nacházejí dvě restaurace, v blízkosti je tržnice kde lze zakoupit běžné potraviny a čerstvé pečivo.
TOPlist