Chalupa Český Jiřetín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží v centrální části obce Český Jiřetín, přesto na klidném místě, 100m od autobusové zastávky, 100m od sjezdovky, 50m od nákupních možností.
Vybavení a služby
Společenská místnost s posezením pro 38 osob, bar s výčepem a chlazením a televizí. Zimní zahrada s posezením, šipkami, fotbálkem a společenské hry. Plně vybavená kuchyň (rychlovarné konvice 2x, překapávač 2x, šlehač, mikrovlná trouba 2x, kamna s troubou - plynová, plynový profi vařič dvouplotýnkový, 2x profi-fritéza, chladící pult, 2x chladící vitríny. Herna s pinponogovým stole, 2x toaleta. Sauna pro čtyři osoby za příplatek. V ceně pračka a sušička. Venkovní terasa s grilem. Možnost grilovat menší sele. Pro dětí venkovní velká trampolína, houpačky, síť na badminton. Líný tenis, rakety a míčky k dispozici. Lyžárna a kolárna. V prvním patře čtyři apartmány. APARTMÁN A - pro 4 osoby (manželská postel a palanda), kuchyňský kout (lednice, trouba, varná deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice), koupelna s toaletou, sprchový kout, umyvadlo. APARTMÁN B - 6 osob, 2x patrová postel spodní část pro dvě osoby, patro pro 1 osobu, sedací souprava, šatní skříň, kuchyň s varnou deskou, lednicí, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, překapávač, koupelna - sprchový kout, toaleta, umyvadlo. APARTMÁN C- 4 osoby, 2 samostatné postele, rozkládací pohovka, šatní skříň, kuchyň s varnou deskou, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba - koupelna, sprchový kout, toalety, umyvadlo. APARTMÁN D - 4 osoby, dvě samostatné postele, rozkládací pohovka, šatní skříň, vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlná trouba, talíře, hrnce, koupelna, sprchový kout, toalety, umyvadlo. 2.patro - 7 pokojů (1x čtyřlůžkový + 2 přistýlky, 3x třílůžkový, 2x dvoulůžkový, 1x jednolůžkovy + dětská postel). Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. WI-FI zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa se nachází v centru obce. Pro zimní období jsou k dispozici 4 vleky 100m od chalupy. Dále pak lyžařský areál Klíny vzdálený 13km. Na Německé straně je ski areál Holzhau 8km od chaty. Celá tato oblast je ideální pro běžkaře pro které jsou připraveny trasy jak na české tak na německé straně. V zimních i letních měsících je možné navštívit termální bazén v lázních Altemberg. Pro milovníky golfu je v blízkosti golfové hřiště Cínovec vzdálené 24km. Dále můžete navštívit krásné přírodní koupaliště v 7km vzdáleném Rechenbergu nebo venkovní plavecký bazen s tobogánem a dětským hřištěm v Neuhaussenu který je vzdálený 7km. Asi 4km od obce se nachází vodní nádrž Fláje vybudovaná jako zásobárna pitné vody pro Mostecko a Teplicko. Letní bobová dráha v Seiffenu 3km nebo v arealu Klíny.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz