PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Barunka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na Rusavě, v severozápádní části Hostýnských vrchů, která je vyhledávanou rekreační oblastí. Parkování je možné přímo na dvoře nebo ve vjezdu do garáže.
Vybavení a služby
Chalupa Barunka poskytuje ubytování až pro 12 osob. Je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, vyznavače turistiky, cyklistiky a lyžování. Našim cílem je vytvořit Vám skvělé podmínky pro Váš pobyt na naši rodinné chalupě. Chalupa je zařízena jako rodinný dům - sklep, I.NP a II.NP. • Sklep - místnost - stolní tenis. • I.NP - samostatné WC; koupelna - sprchový kout se dvěma umyvadly; obývací pokoj, kuchyň a jídelna • II.NP - samostatné WC; koupelna - sprchový kout se dvěma umyvadly; ložnice č.1 - poschoďová postel + manželská dvoupostel; ložnice č.2 - postel včetně přistýlky + manželská dvoupostel; ložnice č.3 - postel včetně přistýlky + manželská dvoupostel; herna. Všechny postele jsou vyrobeny ze smrkového masivu o tloušťce 40mm betelného provedení. Kuchyň je vybavena chladničkou s mrazákem, dřezem, myčkou, indukcí a el.troubou. V obývacím pokoje je SMART HD TV s připojením na internet. V celém objektu je pokrytí internetu přes WiFi síť.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je spousta možností sportovního vyžití pro celou rodinu po celý rok. A samozřejmě řada turistických tras, jak pro pěší, tak pro cyklisty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz