Chalupa Bájov - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Bájov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Doprava autem: Z Jablonce nad Nisou směrem na Tanvald do Lučan nad Nisou. V Lučanech u pekárny odbočit vlevo na Horní Maxov. V Horním Maxově kolem kostela po hlavní silnici asi 1 km. Po levé straně u silnice stojí chalupa Bájov. Penzion a domeček vlastní 4 venkovní parkovací místa a 1 placené garážové stání.
Vybavení a služby
PENZION rodinného typu má kapacitu 10 míst. Ubytování je rozděleno do 2 apartmánů, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení. Apartmán A - 2 pokoje 3 + 2 lůžka - průchozí pokoje TV satelit Apartmán B - 2 pokoje 3 + 2 lůžka - samostatné pokoje TV + TV Součástí penzionu je společenská místnost a kuchyňka s vybavením pro vlastní vaření vč. sporáku, trouby a ledničky s mrazákem. Ubytování v penzionu se poskytuje celoročně pro ucelené skupiny v týdenních turnusech s nástupem v sobotu. DOMEČEK - vedlejší samostatná budova má kapacitu maximálně 3 místa, 2 lůžka (letiště) + přistýlka + sociální zařízení. Součástí obývacího pokoje je plně vybavený kuchyňský kout včetně jídelního stolu a TV. Ubytování v domečku je vhodné pro hosty vyhledávající vlastní soukromí a nevyžadující velké nároky na ubytovací prostory. Naopak výhodou je spojení s přírodou - přímý vstup z domečku do zahrady. Ubytování v domečku se poskytuje celoročně (mimi zimní sezónu) v týdenních turnusech s nástupem v sobotu. Penzion a domeček vlastní 4 venkovní parkovací místa a 1 placené garážové stání. V obou objektech je zákaz kouření.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Penzion je po generální rekonstrukci. V zimních měsících jsou v okolí velmi dobré lyžařské podmínky. V blízkosti je upravená běžecká lyžařská magistrála a ve vzdálenosti 300 m od penzionu je známá sjezdovka Severák o délce 650 metrů a za ní lyžařský sjezdový areál Hrabětice. V letních měsících je možné využít množství turistických cest i pro cykloturistiku. Koncem léta a začátkem podzimu jsou v okolních lesích dobré podmínky pro sběr hub. V Horním Maxově je několik útulných stylových restaurací s chutnou kuchyní. Při špatném počasí je možné navštívit města Liberec (15 km) a Jablonec nad Nisou (8 km).
TOPlist