Poloha a dosažitelnost

Chaloupka se nachází v turisticky excelentní destinaci České Švýcarsko v Jetřichovicích. Její poloha poskytuje mnoho příležitostí pro pěší turistiku, cykloturistiku i horolezectví. Je mimo hlavní silnici v klidné části obce a v blízkosti lesa.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou dvě ložnice po čtyřech lůžkách. V kuchyni se nachází - nádobí, lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, varná konvice, kávovar, el. vařič. V obývací místnosti je krb, gauč, stůl, židle, TV, DVD, rádio. Koupelna, WC, umyvadlo. Na vyžádání dětský koutek, židlička, postýlka. Pro vaši zábavu jsou připraveny šipky, společenské stolní hry, knihovna, badminton. Na zahradě možnost posezení, grilování a bazén. K dispozici balkon s krásným výhledem na okolní skály a lesy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Jetřichovice jsou vhodným výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku Českého Švýcarska. Nachází se zde obchod, pošta, několik restaurací a hotelů, koupaliště, jízdárna (1km). V okolí je mimo jiné Pravčická brána, Edmuntova a Tichá soutěska, Sokolí hnízdo, Mezní můstek, spousta rozhleden, skalní labyrint. V blízkém Janově je golfové hřiště. Také jsou možné výlety do Německa. Vyhlídkový autobus -Königstein – Bad Schandau – Hřensko. Výletní loď Poseidon nebo výlety na raftu po Labi. A spousta dalších krásných míst a zážitků. Rádi vám osobně poradíme a doporučíme. Také je zde plno krásných tras pro rodiny s kočárky.

Zpět


TOPlist
  Chaloupka v pohodě Jetřichovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chaloupka v pohodě
Ceník ubytování a stravování