Chaloupka U Hedviky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V obci Horní Bečva v blízkosti přehrady. Obec je díky své vysokohorské poloze vhodná pro letní i zimní rekreaci. Kromě přírodních krás, které toto Valašská krajina nabízí, se můžeme obohatit také o spousty kultruních zážitků.
Vybavení a služby
V roce 2013 proběhla rekonstrukce chaloupky (zateplení, výměna oken, nová koupelna i záchod, oprava interiéru a nákup nového nábytku, úprava zahrady). V chaloupce je možné ubytovat 7 osob + 4 na přistýlce. Parkování u chaloupky v zimě asi 20 metrů. V chaloupce poskytujeme bezplatně bezdrátové připojení k internetu. V přízemí se nachází kuchyňka se spižírnou, která je kompletně vybavena nádobím, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem, sporákem, troubou a mikrovlnkou. V obývacím pokoji se nachází krbová kamna, LED televize s připojením na USB. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro 2 osoby. V nově vybudované koupelně je vana s možností zástěny ke sprchování. Záchod je oddělený také zcela nově vybudován. V patře se nacházejí dvě ložnice pro 3 osoby a pro 4 osoby + 2 přistýlky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areály: Rališka 900m, Solisko 800m, Kubiška 650m, U Sachovy studánky 1,5km, Mečová 3,8km, Bílá 14km, Pustevny (ski Alpy) 12km, Skiareál Soláň 14km • Koupání: přírodní - přehrada 400m (možnost rybaření) • Relax: rožnovský pivovar + pivní lázně 12km, Wellness Hotel Duo 400m • Výlety: rozhledna Súkenická 7,5km, zvonice Soláň 14km, Rožnov pod Radhoštěm – skanzen 12km, Pustevny 12km, Tatra Kopřivnice 30km, Štřamberk 33km, Hukvaldy 32km, Zbrašovské aragonitové jeskyně 49km, Helfštýn 67km
TOPlist